Wrecking Ball

Okładka książki Wrecking Ball P. Dangelico
Okładka książki Wrecking Ball
P. Dangelico Wydawnictwo: P. Dangelico Cykl: Hard_To_Love (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Hard_To_Love (tom 1)
P. Dangelico
2017-01-21
2017-01-21

Swoją przygodę z tą autorką zaczęłam od "Baby makera" i nie połączyłam kropek, że Cam i Cal się tam pojawili... Co prawda w tamtej książce nie poczułam do nich sympatii, ale postanowiłam dać im szansę.

Główni bohaterowie na początku nie pałają do siebie sympatią, a wręcz Cal zarobił punkty minusowe, ale Cam jest zbyt zdesperowana, żeby odpychać TAK dobrze płatną ofertę pracy. Tak więc zostaje nauczycielką siostrzeńca Cala, który nie potrafi sobie z nim poradzić.
Okazuje się, że matka chłopca to narkomanka i jej brat tymczasowo przejął opiekę nad chłopcem podczas jej pobytu na odwyku. Między głównymi bohaterami powoli tworzy się nić porozumienia, która przeradza ich w sojuszników, a potem... potem to już wiadomo.

Dangelico ma to do siebie, że przeciąga napięcie między bohaterami do granic możliwości, ale jak już nadejdzie ich chwila to lecą wióry.

Polecam!
Na pewno przeczytam kolejne części serii.

Historia Cam i Cal'a zaczyna się standardowo od nienawiści. Dlaczego? Bóg jeden wie. Książka w całej swej tematycznej wtórności jest jednak bardzo urocza. Były momenty śmieszne, straszne i wzruszające. Końcówka była jednak bardzo przewidująca.
Tematyka bardzo zbliżona do znanej książki M. Zapaty.

Tematyka bardzo zbliżona do znanej książki M. Zapaty.

• Z chęcią przygarnę
  • ☯ Sport