Wyzwanie czytelnicze LC

Niszczący sekret

Tłumaczenie: Marcin Machnik
Cykl: Mój zawodnik (tom 2) | Seria: Editio Red
Wydawnictwo: Editio
The Catch (The Player #2)
karollllllla

Dalszy ciąg emocjonującej historii Eastona Wyldera, gwiazdy baseballu, i Scout Dalton — zadziornej, odważnej i wyjątkowo ślicznej fizjoterapeutki. Scout dzięki swoim umiejętnościom doprowadziła Eastona do formy po poważnej i bardzo bolesnej kontuzji. Co więcej, przekroczyła nieprzekraczalną dla terapeuty granicę, sięgnęła po zakazany owoc i... zakochała się w swoim pacjencie bez pamięci. Easton otrzymał od niej więcej miłości i czułości, niż kiedykolwiek mógłby zapragnąć.

Mimo wszystko to ciągle zakazana, sekretna i bardzo trudna miłość. Niestety, chłopak nie wie o nieczystej grze, jaką prowadzi szef jego klubu. Nie bacząc na jego lojalność, przywiązanie i ogromną klasę, postanawia się go pozbyć. Scout podejmuje wielkie ryzyko i... przyczynia się do zmiany przez niego barw klubowych. Easton czuje się zdradzony i sponiewierany. Zawiedli go wszyscy, łącznie ze Scout, którą uważał za swoją ukochaną i najlepszą rehabilitantkę. Nagle jego świat się zawalił, a kariera stała się wielką niewiadomą. Własny klub go zniszczył, a kobieta rozczarowała. Jakby tego było mało, niebawem okazuje się, że problemy Wyldera wcale się na tym nie kończą. Chłopak będzie musiał zmierzyć się z pewnym mrocznym rodzinnym sekretem.

Czy zraniony bohater zdoła się podnieść i po raz kolejny zawalczyć o zwycięstwo? Tego dowiesz się, kiedy przeczytasz tę ekscytującą i emocjonalną historię! Przekonasz się, jak wielką siłę może mieć bezwarunkowa miłość, jak wielki wpływ na ludzkie losy mają ponure tajemnice z przeszłości. W tej opowieści znajdziesz śmiech, łzy, słodycz, gorycz, namiętność, poświęcenie i ogromne uczucia. Nie oderwiesz się od niej aż do ostatniej strony!

To drugi tom serii Mój zawodnik.

źródło opisu: Editio.pl

źródło okładki: editio

Kasiek | 2018-12-16
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 05 grudnia 2018

Druga część wiele wyjaśnia. Przyznam, że nie spodziewałam się, że ów sekret będzie dotyczył akurat takiej kwestii. Niby nic poważnego, a jednak wiele może w życiu namieszać. Polecam jako kontynuację, jednak nie jest to szczególnie porywająca lektura.

,,Przyjdzie taki dzień, kiedy ktoś pokocha te strony Ciebie, których nikt inny nie potrafił pokochać.. I właśnie wtedy będziesz wiedzieć".

Co ta kobieta zrobiła ze mną i moim systemem nerwowym... Chyba zamówię sobie koszulkę z takim nadrukiem i będę zakładać ją za każdym razem gdy K. Bromberg podaruje nam swoje kolejne dziecko.
,,The Catch" rzuciło mi tak podkręconą piłkę iż próby złapania jej przepłaciłam atakiem serca, morzem wylanych łez, toną przekleństw, utratą zmysłów oraz bezsennością. Ale zdecydowanie było warto.
Prawdziwe życie bowiem nie wiele różni się od baseballu. W każdej chwili możesz zostać wyautowany....

Easton właśnie po takiej nieoczekiwanej zmianie trajektorii lotu piłki a w konsekwencji wyautowaniu, kwestionuje lojalność wszystkich i wszystkiego. Nawet kobiety z którą dzieli łóżko. Z ,,łagodnym" ramieniem i karierą w więzieniu, jego decyzja o wprowadzeniu nieoczekiwanej zmiany staje pod znakiem zapytania i prowadzi do pytań o Scout, relacje rodzinne,...

Książki_takie_jak_my | 2018-12-12
Przeczytana: 12 grudnia 2018

„Niszczący sekret” to drugi tom serii „Mój zawodnik”, która opowiadała o początkach relacji przystojnego baseballisty i młodej fizjoterapeutki, Scout.

Drugi tom serii otwiera nam oczy na wiele spraw dotyczących Eastona, jego historii, relacjach z rodzicami. Ta powieść jest po prostu szalona, jest w niej tyle sprzecznych i skrajnych emocji, że nasze serce momentami gubi swój rytm, aby przyspieszyć na maksa!

Easton nie jest pewny niczego, nie wie, komu może ufać. Mężczyzna skrywa sekret, którym nie chce się z nikim podzielić, nawet z Scout. Kobieta wciąż dba o ojca, wspiera swojego partnera, ale chyba nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, jak Easton ją traktuje. Nie do końca zdaje sobie sprawę, czy mimowolnie się na to godzi? Tu często miałam dylemat, gdyż lubię Scout, ale nie pochwalałam niektórych jej zachowań, czy też decyzji. Podoba mi się to, że autorka utrzymała osobowość głównej bohaterki na tym samym poziomie, wciąż to była ta sama pewna siebie i odważna Scout. Umiała...

werka777 | 2019-01-15
Przeczytana: 15 stycznia 2019

PARA Z SEKRETAMI
Nie od dziś wiadomo, że sekrety raczej nie mają korzystnego wpływu na związek. Często prowadzą bowiem do nieporozumień, konfliktów i w efekcie do braku zaufania, na które ciężko i długo się pracuje, a które tak łatwo stracić. Easton i Scout, choć są już dojrzałymi ludźmi, ba, ludźmi sukcesu, wciąż tak wiele o życiu muszą się nauczyć. W tym wypadku jednak, jeśli chodzi o kwestię sympatii kierowanej w stronę bohaterów, szala zwycięstwa zdecydowanie przechyla się na stronę żeńskiej postaci. Wciąż silna, odważna, zdolna do podejmowania ryzykownych decyzji. Kobieta, która na pewno potrafi walczyć. Momentami naprawdę podziwiałam ją za determinację w chwilach, kiedy mnie już dawno brakowałoby chęci i motywacji. Easton tym razem nieco nadszarpnął moją cierpliwość. Wciąż mający w sobie wielkie pokłady męskości i atrakcyjności, nie zawsze zachowywał się względem swojej partnerki dobrze. Choć potem sowicie jej to wynagradzał, jeśli wiecie co mam na myśli.

WZLOTY I UPADKI,...

Sweetdreamsxox | 2018-11-26

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Recenzja pochodzi z bloga https://dangerouslove98.blogspot.com/
Pierwszy tom był bardzo dobry według mnie, był zaskakujący i z czystym sercem polecałam wam tę książkę, a czy drugi tom dorówna swojemu poprzednikowi?

Zaraz zobaczymy.

Easton Wylder powrócił do swojej kondycji sprzed wypadku, dzięki fizjoterapii Scout Dalton, z którą połączyło go coś niezwykłego. Ma nadzieję na powrót do drużyny, niestety młoda fizjoterapeutka odkrywa tajemnicę i nikczemny spisek prezesa Aces z planowanym przeniesieniem Eastona, a o którym on nic nie wie. Scout postanawia zrobić jedyną rzecz jaka przyszła jej w tamtym momencie do głowy.

Mamy tutaj już trochę przewidywalną fabułę, ale mimo tej przewidywalności dość fajnie się to czyta, bo idzie w miarę szybko i książka jest napisana prostym językiem. Scout w tym tomie bardzo mnie irytowała, ponieważ była zbyt idealna jak na mój gust. Nieważne czego Easton by nie zrobił lub powiedział ona nawet się nie denerwowała ani burzyła. Nie wierzę, że...

Muszę przyznać, że po zakończeniu „Mój zawodnik” czekałam na kontynuacje tej serii z wielką niecierpliwością. Byłam bardzo ciekawa, co takiego autorka przygotuje swoim bohaterom w kolejnej części serii i muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Z ręką na sercu mówię Wam, że jest to ten lepszy tom z serii „Mój zawodnik".

Powiem Wam, że nie spodziewałam się czegoś takiego po tej autorce, co prawda czytałam dopiero dwie (już teraz trzy) pozycje spod pióra tej Pani, ale to, co zrobiła, niesamowicie mnie zaskoczyło. Nie spodziewałam się, że zrzuci ona taką bombę w najmniej spodziewanym momencie. Oczywiście nie bardzo mogę powiedzieć Wam, o co mi chodzi, bo zrobiłabym spojler, którego nie chcemy, ale musicie uwierzyć mi na słowo-K. Bromberg wie jak zadowolić czytelnika.

Tak jak w poprzedniej części, autorka pisząc kontynuację, trzymała się pewnych schematów. Niestety pozycja jest też dość przewidywalna, ale nie zmienia to faktu, że w pewnym momencie Pani Bromberg potrafi nas zaskoczyć....

Zaczarowana Książka | 2019-01-04

„Niszczący sekret” jest to opowieść pełna uroku, czaru, tajemnic i zagadek. Książkę czytałam z zapartym tchem a tajemnice, jakie pojawiły się na drodze nie pozwoliły mi odłożyć książkę na bok. Podczas czytania przewijały się przeze mnie emocje, lecz najbardziej nie mogłam zrozumieć jak tak można kimś manipulować i bazować na czyjejś naiwności. Autorka poświęciła chwilę, aby nam pokazać jak ważne jest zaufanie. Na szczęście mając przy swoim boku kochającej osoby możemy pokonać nawet te najgorsze trudności w naszym życiu.

coffee_cup90 | 2018-12-02
Na półkach: 2018, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 30 listopada 2018

Pełna wersja recenzji na: https://coffee-cup90.blogspot.com/2018/12/k-bromberg-niszczacy-sekret.html

Dzisiaj również mam dla Was recenzję książki, jednej z moich ulubionych autorek i oczywiście mowa tutaj o K. Bromberg. Jestem przekonana, że wielu z Was, podobnie jak ja, swoją przygodę z piórem tej autorki rozpoczęło od genialnej serii Driven, do której cały czas mam ogromny sentyment. „Niszczący sekret” jest kontynuacją książki „Mój zawodnik” i muszę stwierdzić, że stęskniłam się za parą głównych bohaterów tej serii.

Historia opisana w książce „Niszczący sekret” bez wątpienia jest ekscytująca, momentami nawet wzruszająca i jednocześnie chwytająca za serce. K. Bromberg, jak zwykle napisała błyskotliwą opowieść, która jest zabawna, a zarazem można wiele się z niej nauczyć. Ta autorka ma ogromny dar do poruszania niewygodnych oraz trudnych tematów, które dają czytelnikowi do myślenia. Jeżeli chodzi o K. Bromberg to nie można też zapomnieć o pobudzających wyobraźnie scenach...

AnnaR | 2019-01-11

"Ludzie, a zwłaszcza mężczyźni, przychodzą i odchodzą, natomiast rodzina jest niezbywalna. Powinnaś najpierw martwić się o to, co twoje. Zawsze."

Zakończenie pierwszego tomu było wyjątkowo zaskakujące, pozostawiło mnie w oszołomieniu i niedosycie, dlatego niecierpliwie czekałam na kontynuację. Nie będzie przesadą jeśli powiem, że ta część jeszcze bardziej mnie pochłonęła. Autorka przygotowała dla swoich czytelniczek wiele niespodzianek i solidną dawkę gorących scen, czyniąc w ten sposób z nakreślonej historii lekturę, jaką dosłownie połyka się na jeden raz. Przepadłam w niej od pierwszej strony i bez tchu kroczyłam ku finałowi, mając świadomość, że nikt i nic nie będzie w stanie mnie od niej oderwać.

Na pewno duży udział w tym miało nadzwyczaj przyjemne pióro autorki, dzięki któremu dosłownie płynie się po kolejnych stronach, nie dostrzegając upływającego czasu. Pisarka nie tylko fenomenalnie nakreśla obezwładniające emocje, ale również udowodniła, że potrafi trzymać w...

Maggie | 2018-12-08

Uwaga na spojlery dla tych, którzy nie czytali pierwszej części.

„Mój zawodnik” zakończył się mocnym cliffhangerem. Scout, aby jak jej się zdawało ratować Eastona, zmuszona została do podjęcia decyzji, o której wiedziała, że będzie miała wpływ nie tylko na jego sportową karierę, ale sam ich związek.

„Easton nie jest w stu procentach gotowy do powrotu do składu. I nie będzie gotowy przed wyznaczonym terminem”.

Easton był gotowy do aktywnego powrotu do sportu, Scout sama mu to oświadczyła – dlaczego więc powiedziała wszystkim, że jest inaczej. No cóż. Jedno spojrzenie na dokumenty, które leżały na stole w sali konferencyjnej wystarczyło, aby nasza bohaterka zrozumiała, że coś jest nie tak. Miała tylko kilka chwil, aby podjąć decyzję - taką której być może pożałuję, taką której skutki wywołają burze w szklance wody.

Zmiana klubowych barw była czymś, co nigdy nie miało się zdarzyć w życiu Eastona Wyldera. Od dziecka związany z baseballowym gigantem jaką jest drużyna Aces, teraz...