Niszczący sekret

Tłumaczenie: Marcin Machnik
Cykl: Mój zawodnik (tom 2) | Seria: Editio Red
Wydawnictwo: Editio
The Catch (The Player #2)
karollllllla

Dalszy ciąg emocjonującej historii Eastona Wyldera, gwiazdy baseballu, i Scout Dalton — zadziornej, odważnej i wyjątkowo ślicznej fizjoterapeutki. Scout dzięki swoim umiejętnościom doprowadziła Eastona do formy po poważnej i bardzo bolesnej kontuzji. Co więcej, przekroczyła nieprzekraczalną dla terapeuty granicę, sięgnęła po zakazany owoc i... zakochała się w swoim pacjencie bez pamięci. Easton otrzymał od niej więcej miłości i czułości, niż kiedykolwiek mógłby zapragnąć.

Mimo wszystko to ciągle zakazana, sekretna i bardzo trudna miłość. Niestety, chłopak nie wie o nieczystej grze, jaką prowadzi szef jego klubu. Nie bacząc na jego lojalność, przywiązanie i ogromną klasę, postanawia się go pozbyć. Scout podejmuje wielkie ryzyko i... przyczynia się do zmiany przez niego barw klubowych. Easton czuje się zdradzony i sponiewierany. Zawiedli go wszyscy, łącznie ze Scout, którą uważał za swoją ukochaną i najlepszą rehabilitantkę. Nagle jego świat się zawalił, a kariera stała się wielką niewiadomą. Własny klub go zniszczył, a kobieta rozczarowała. Jakby tego było mało, niebawem okazuje się, że problemy Wyldera wcale się na tym nie kończą. Chłopak będzie musiał zmierzyć się z pewnym mrocznym rodzinnym sekretem.

Czy zraniony bohater zdoła się podnieść i po raz kolejny zawalczyć o zwycięstwo? Tego dowiesz się, kiedy przeczytasz tę ekscytującą i emocjonalną historię! Przekonasz się, jak wielką siłę może mieć bezwarunkowa miłość, jak wielki wpływ na ludzkie losy mają ponure tajemnice z przeszłości. W tej opowieści znajdziesz śmiech, łzy, słodycz, gorycz, namiętność, poświęcenie i ogromne uczucia. Nie oderwiesz się od niej aż do ostatniej strony!

To drugi tom serii Mój zawodnik.

źródło opisu: Editio.pl

źródło okładki: editio

,,Przyjdzie taki dzień, kiedy ktoś pokocha te strony Ciebie, których nikt inny nie potrafił pokochać.. I właśnie wtedy będziesz wiedzieć".

Co ta kobieta zrobiła ze mną i moim systemem nerwowym... Chyba zamówię sobie koszulkę z takim nadrukiem i będę zakładać ją za każdym razem gdy K. Bromberg podaruje nam swoje kolejne dziecko.
,,The Catch" rzuciło mi tak podkręconą piłkę iż próby złapania jej przepłaciłam atakiem serca, morzem wylanych łez, toną przekleństw, utratą zmysłów oraz bezsennością. Ale zdecydowanie było warto.
Prawdziwe życie bowiem nie wiele różni się od baseballu. W każdej chwili możesz zostać wyautowany....

Easton właśnie po takiej nieoczekiwanej zmianie trajektorii lotu piłki a w konsekwencji wyautowaniu, kwestionuje lojalność wszystkich i wszystkiego. Nawet kobiety z którą dzieli łóżko. Z ,,łagodnym" ramieniem i karierą w więzieniu, jego decyzja o wprowadzeniu nieoczekiwanej zmiany staje pod znakiem zapytania i prowadzi do pytań o Scout, relacje rodzinne,...

Martyna | 2018-09-29
xxx | 2018-09-01