Mój zawodnik

Okładka książki Mój zawodnik
K. Bromberg Wydawnictwo: Editio Cykl: Mój zawodnik (tom 1) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Marcin Machnik
baseball rehabilitacja romans miłość

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Scout, w cieniu swojego ojca, stara się być najlepszą fizjoterapeutką sportowców, choć nie jest to dla niej łatwe nie tylko z uwagi na oczekiwania ale też i fakt, że jest kobietą. Easton również rozwija swoją karierę baseballisty w cieniu sławnego ojca. Gdy są zmuszeni by ze sobą współpracować nie są do tego przekonani. A oprócz relacji zawodowej i kiełkującej przyjaźni w grę wchodzi również pożądanie nie do opanowania.
"Bo są kobiety, które nadają się do szybkiego seksu. Są kobiety, które można by zaliczyć,ale lepiej sprawdzają się jako przyjaciółki. I są kobiety takie jak Scout. Zmuszają do myślenia, wzbudzają olbrzymią ochotę i doprowadzają nas do szaleństwa, bo pragniemy ich, chociaż nie powinniśmy. Są zagadką. Niejasne, zwodnicze, kuszące i po prostu idealne."
Zarówno Scout jak i Easton mają wiele tajemnic, którymi nie chcą się podzielić. Urzekło mnie oddanie Scout karierze i ojcu. Ta dziewczyna w życiu naprawdę wiele wycierpiała. Easton również nie ma łatwego zadania spełniając wygórowane wymagania ojca i opiekując się matką. Jednak pod fasadą zadufanego dupka ma ogromne serce. Charakteryzuje go też ośli upór w dążeniu do przełamania strachu Scout przed otworzeniem się przed nim. Jednak czy miłość wystarczy gdy w grę wchodzi kariera zawodowa ich obojga? Jak to w życiu, nie wszystko idzie zgodnie z planem... Historię czyta się jednym tchem, a zakończenie sprawia, że od razu chce się sięgnąć po kolejną część. Styl autorki jest świetny, oddaje wszystkie uczucia bohaterów przy tym pisze lekko i wciąga czytelnika w ten wyimaginowany świat.
"szczęśliwe zakończenie zależy od włożonego wysiłku. Ciężka praca, słuchanie zamiast gadania, śmiech zamiast łez,wytrwanie zamiast uciekania i świadomość, że czasem milczenie jest najlepsze,a sporo problemów da się rozwiązać przytulaniem."
Jednak szczęśliwe zakończenia nie są wcale takie proste do zdobycia...

Ojj.. taka sobie. 5/10
Nic ciekawego. Bardzo przeciętna.
Książki papierowej bym nie kupiła, e-book lub audiobook można zaliczyć.

Ojj.. taka sobie. 5/10
Nic ciekawego. Bardzo przeciętna.
Książki papierowej bym nie kupiła, e-book lub audiobook można zaliczyć.

dosyć przyjemna w odbiorze książka, bez większych dramatów. oczywiście pojawiają się, ale nie wpływają za wiele na akcję. poza tym bardziej ciekawa jestem drugiego tomu, bo w tym nic się nie wydarzyło.

Niby okej ale oczekiwałam czegoś więcej

Niby okej ale oczekiwałam czegoś więcej

Na półkach: , , , , , ,

Początek książki mi się podobał, ale cała reszta mnie nie zachwyciła. Była to przesłodzona historia i spodziewałam, że po wszystkich opiniach, które słyszałam o K. Broomberg, będę zachwycona a tu taki zawód.
Skończyłam czytać na 77% i po prostu nie mogłam iść dalej. Nie mam pojęcia dlaczego, ale zupełnie nie wciągnęły mnie perypetie bohaterów i się do nich nie przywiązałam.
W końcu po tylu miesiącach zdecydowałam się na porzucenie tej książki, bo wiem że już teraz na pewno do niej nie wrócę.

Easton jest gwiazdą baseballu. Podczas jednego z meczy, przez zawodnika przeciwnej drużyny, doznaje poważnej kontuzji ramienia. Przez to musi na pewien okres czasu zrezygnować z gry, przejść wiele zabiegów i rehabilitacji. Jednak żaden specjalista nie pasuje mężczyźnie. Ostatnią nadzieję zostaje jego zaufany doktor. Gdy przychodzi do sali w środku czeka na niego młoda kobieta, która kompletnie nie wygląda na kogoś wykwalifikowanego. Scout ma za to tylko jeden cel, sprawić by zawodnik wrócił do znakomitej formy w krótkim czasie. Wiąże się to z jej największą tajemnicą i nic, a tym bardziej nikt, nie może jej w tym przeszkodzić. Jednak kolejne spotkania, ćwiczenia i poznawanie siebie sprawią, że bohaterowie będą musieli zastanowić się, co dla nich jest ważniejsze i co są gotowi poświęcić.

Kolejna książka autorki, która w Polsce ma naprawdę wielką rzeszę fanek. Na początku ja też się do nich zaliczałam, ponieważ trylogia Driven była dla mnie świetna i emocje, które miałam podczas lektury, są nie do opisania. Jednak im kolejne powieść, tym mój entuzjazm opadał. Czwarta część i niektóre dodatki były po prostu dobre, ale to już nie było to. Tym razem, niestety, było tak samo. Ta książka była okey, ale nic więcej i dlatego się zawiodłam. Historii typu pacjent- lekarz, gdzie przez zawód nie powinno nic się zadziać, jest ogrom. Tej nic nie wyróżnia, oklepane schematy i tyle.

Bohaterowie również niczym się nie wyróżniali. Easton jako gwiazda jest znany i popularny. Dla niego zespół jest jak rodzina i bardzo mu na nich zależy. Ma ojca, który jednocześnie jest jego menadżerem i byłą gwiazdą baseballu. Wymaga od syna bardzo wiele, a on jako syn wielkiego człowieka ciągle musi coś udowadniać. Kontuzja to dla niego koszmar, a zarządcy klubu w kontrakcie chcą rzeczy, która nie od niego zależne. Mimo tego pokazuje się jako pogodny, rozgadany i zabawny człowiek. Zaś Scout to dziewczyna, która chce być taka jak ojciec i spełnić jego marzenie. Dla niej cel jest najważniejszy. Chociaż wybrała typowo męski świat, to musi ciągle znosić docinki i komentarze od nieprzychylnie nastawionych do niej ludzi. Tutaj musiała wyrobić sobie twardy charakter i nerwy ze stali, ale mimo tego, od problemów ucieka i nie pozwala nikomu się do siebie zbliżyć. Czasami pokazuje swoja osobowość ciętymi żartami, ale nie ma tego wiele.

Pewnie, książkę czyta się lekko, przyjemnie i płynnie. Strony uciekają w zawrotnym tempie i ja nawet nie wiedziałam kiedy, a byłam już w połowie. Jednak pod koniec coś mi nie pykło i już tak dobrze to czytanie nie poszło. No i te wszystkie schematy, które pojawiają się w powieściach lekarz-pacjent bardzo mi doskwierały. Niczym szczególnym autorka mnie nie zaskoczyła, a zakończenie dało się łatwo przewidzieć przez wcześniejsze wydarzenia. chociaż nie powiem, moja siostra przeczytała ją przede mną i była nią zachwycona i ciągle mnie wypytywała, kiedy jej załatwię drugi tom . Także chyba zależy to od tego ile znacie podobnych powieści. Wydaje mi się, że jeżeli nie czytaliście zbyt wiele książek z tym motywem, to ta powieść pewnie Wam się spodoba.

Podsumowując, podejrzewam, że wielu osobom ta powieść się spodoba. Nie ma aż tak wiele książek, z tym motywem, jednak ja już naprawdę wiele poznałam i wydaje mi się, że dlatego ta mi się już nie spodobała. Jednak po tej autorce spodziewałam się niestety więcej i chyba na ten moment odpuszczam sobie kolejne książki od tej Pani 😞

145/2021

Easton i Scout

1 tom serii Mój zawodnik

POZWÓL SIĘ ULECZYĆ I WRACAJ DO GRY!

Nie zachwyciła mnie ta seria. Mdła, czekałam tylko aż dobrne do ostatniej strony. Szybko zapomnę.

145/2021

Easton i Scout

1 tom serii Mój zawodnik

POZWÓL SIĘ ULECZYĆ I WRACAJ DO GRY!

Niezła historia, ale trochę przerysowana. Tajemnice trzymane na siłę, pożądanie nad którym się nie panuje, a potem żal i frustracja.
Intryga ciekawa, ale ujawniona na koniec tomu tylko po to by łapać następny. To jak telenowela.
No, ale jako romans wszystko jak trzeba, no może poza ciągnącymi się dialogami, które nudzą.

Początek mega, ale im dalej w las tym gorzej. Easton- postać barwna, od początku zadziorna i błyskotliwa lekko się rozjechała i stał się zbyt rozczulający. Brakowało, żeby sobie trochę popłakiwał w kącie z ogromu tej swojej miłości do Skout. Końcowka oczywiście nie pozwala na nic innego jak zabrać się do czytania 2 części.

94/21 nudna, nie wiele się dzieje w tej książce jest mocno przeciągnięta. Troszkę ją zmęczyłam i jestem niezadowolona że trzeba sięgnąć po drugą część. Fabuła o sportowcu po kontuzji i rehabilitantce która ma mu pomóc wziąć znowu pałkę do ręki- odgrzewany kotlet, nie byłoby w tym nic złego gdyby historia była poprowadzona w jakiś interesujący nowy sposób.
Jestem w kropce z tą autorką po czytałam naprawdę dobre książki spod jej pióra ale też bardzo kiepskie, nigdy nie wiem czego się spodziewać. Ta pozycja- pas.

Jestem w kropce z...