Kup teraz - 13 ofert w cenie od 14.90 zł do 39.90 zł

Mój zawodnik

K. Bromberg Wydawnictwo: Editio Cykl: Mój zawodnik (tom 1) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
The Player
literatura obyczajowa, romans
Marcin Machnik
Editio Red
baseball rehabilitacja romans miłość

Scout, w cieniu swojego ojca, stara się być najlepszą fizjoterapeutką sportowców, choć nie jest to dla niej łatwe nie tylko z uwagi na oczekiwania ale też i fakt, że jest kobietą. Easton również rozwija swoją karierę baseballisty w cieniu sławnego ojca. Gdy są zmuszeni by ze sobą współpracować nie są do tego przekonani. A oprócz relacji zawodowej i kiełkującej przyjaźni w...

Ojj.. taka sobie. 5/10
Nic ciekawego. Bardzo przeciętna.
Książki papierowej bym nie kupiła, e-book lub audiobook można zaliczyć.

dosyć przyjemna w odbiorze książka, bez większych dramatów. oczywiście pojawiają się, ale nie wpływają za wiele na akcję. poza tym bardziej ciekawa jestem drugiego tomu, bo w tym nic się nie wydarzyło.

Początek mega, ale im dalej w las tym gorzej. Easton- postać barwna, od początku zadziorna i błyskotliwa lekko się rozjechała i stał się zbyt rozczulający. Brakowało, żeby sobie trochę popłakiwał w kącie z ogromu tej swojej miłości do Skout. Końcowka oczywiście nie pozwala na nic innego jak zabrać się do czytania 2 części.

Niby okej ale oczekiwałam czegoś więcej

Na półkach: , , , , , ,

Początek książki mi się podobał, ale cała reszta mnie nie zachwyciła. Była to przesłodzona historia i spodziewałam, że po wszystkich opiniach, które słyszałam o K. Broomberg, będę zachwycona a tu taki zawód.
Skończyłam czytać na 77% i po prostu nie mogłam iść dalej. Nie mam pojęcia dlaczego, ale zupełnie nie wciągnęły mnie perypetie bohaterów i się do nich nie...

Easton jest gwiazdą baseballu. Podczas jednego z meczy, przez zawodnika przeciwnej drużyny, doznaje poważnej kontuzji ramienia. Przez to musi na pewien okres czasu zrezygnować z gry, przejść wiele zabiegów i rehabilitacji. Jednak żaden specjalista nie pasuje mężczyźnie. Ostatnią nadzieję zostaje jego zaufany doktor. Gdy przychodzi do sali w środku czeka na niego młoda...

Niezła historia, ale trochę przerysowana. Tajemnice trzymane na siłę, pożądanie nad którym się nie panuje, a potem żal i frustracja.
Intryga ciekawa, ale ujawniona na koniec tomu tylko po to by łapać następny. To jak telenowela.
No, ale jako romans wszystko jak trzeba, no może poza ciągnącymi się dialogami, które nudzą.

historia podzielona na dwie części czego nienawidzę a nie sprawdziłam przed czytaniem :)
Polecam bo polubicie bohaterów, będziecie mieli ochotę kopnąć nie raz ich rodziców a takiego jednego na S to będziecie chciały wykastrować ;)
Dotrzymywanie słowa bywa wyzwaniem...

no jaka perełka ;) polecam gorąco! Niezwykle udana pozycja . Ciekawa akcja, postacie charakterystyczne , wiele się dzieje , wiele tajemnic , a reszta to samo życie ;)

• 2018
  • 2019