Profil Białej Damy
poezja
vinga

SPIS WIERSZY: Biała Dama, Nieudany seans,Seans szyb, Strach, Materjalizacja, Umarła lalka, Klepsydra nad morzem, Straszydło. SEANS NA DNIE MORZA: Seans na dnie morza, Topielec. SERAPION I THAIS: Serapion i Thais, Milczący kochanek, Najpiękniejszy, Kochanka lotnika,Ciało szczęścia, Uwodzicielka, Słowa lunatyczki, Zakochani, Jesień, Księżyc. MARCOWA BALLADA: Marcowa ballada. PŁYTY...

SPIS WIERSZY:

SEANS NA DNIE MORZA:
Seans na dnie morza, Topielec.

SERAPION I THAIS:

MARCOWA BALLADA:
Marcowa ballada.

PŁYTY CARUSA:
Kołuje żałobny dysk, Wypuśćcie mnie, „Mamma mia che vo’sapé“, Kobieta i Caruso, Turkusowa canzona, Caruso w garsonierze, »Perché«.

źródło opisu: https://pl.wikisource.org/wiki/Profil_Bia%C5%82ej_Damy

źródło okładki: https://pl.wikisource.org/wiki/Profil_Bia%C5%82ej_Damy

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!