Żołnierz

Wydawnictwo: Nobilis
Łukasz Kuć

Bohaterem najnowszej sensacyjno–refleksyjnej powieści Waldemara Łysiaka pt. „Żołnierz” jest były porucznik Legii Cudzoziemskiej, którego młodszy brat, ochroniarz, zginął podczas strzelaniny między członkami dwóch gangów. Ekslegionista postanawia spojrzeć sprawcom tej śmierci w oczy. A ściślej: między oczy…

źródło opisu: Wydawnictwo Nobilis, 2017

źródło okładki: www.nobilis.info.pl

książek: 1986
Wojciech Gołębiewski | 2018-07-17
Przeczytana: 17 lipca 2018

To jest "zły Łysiak" w przeciwieństwie do "dobrego" tj napoleonisty. Kompromitacja Wydawnictwa, bo „złego Łysiaka” skompromitować się nie da. Szkoda gadać! PAŁA!

marian | 2017-12-15
Przeczytana: 2017 rok

Panie Waldemarze,
Niech Pan napisze wreszcie nową powieść. To co dostajemy to jest autoparodia. Wszystko to już było po stokroć. Stać przecież Pan na dużo więcej. Chyba, że się mylę i tak po prostu Pan się skończył. Niech Pan może już lepiej zostanie przy esejach dotyczących historii, sztuki czy architektury. Powieści współczesnych niech Pan już nie tworzy. Będę szczerze wdzięczny.
pozdrawiam

bronzowy | 2017-11-25

Zawiodłem się dwukrotnie podczas mojej pseudoprzygody z tą książką. Pierwszy raz gdy zauważyłem, że 240 stronicowa książka posiada aż 40 rozdziałów, z czego każdy zaczyna się na kolejnej nieparzystej stronie (nie wspomnę o niespotykanej wielkości marginesach) - skąd takie marnotrawstwo papieru ? Chyba wydawca chciał z opowiadania, które zmieściło by się na 50 stronach maszynopisu wcisnąć czytelnikom książkę. Drugi raz - wtedy gdy zacząłem czytać... i ucieszyłem się że to było tylko 50 stron maszynopisu.

Magnat | 2018-02-22
Przeczytana: 22 lutego 2018

Mistrz niedomaga...

Piekna okladka...a w srodku obramkowane teksciki...ile by wyszlo w normalnym formacie? Mniej niz polowa....Okrojony format - Mistrz w slabej formie..
Historia mogla by byc ciekawsza,lecz po ostatnich ksiäzkach coraz wieksze spustoszenie.
Slabiutkie bonmociki,kawaly denne i robi sie sennie.....

Jarrokiv | 2018-07-28
Przeczytana: 07 sierpnia 2018