Pan Rebeliant: ROMANTYZM

Nobilis
romatyzm historia Polski powstania XIX wiek niepodległość
publicystyka literacka, eseje
romatyzm historia Polski powstania XIX wiek niepodległość

Rafał Ziemkiewicz (aż strach go tu wymieniać, bo obaj panowie darzą się prawdziwie szorstką przyjaźnią) w ostatniej książce napisał: "Przykład klasyczny to badania «co by pan/pani chciał/chciała oglądać w telewizji». Zawsze wychodzi z nich, że widzowie oczekują «dobrego kina», teatru, muzyki poważnej, mądrej, «poważnej» publicystyki i tak dalej. Jaka jest prawdziwa...

• historia
  • Zbiory