Zostań gwiazdą Instagrama

Wydawnictwo: Jaguar
Read This If You Want To Be Instagram Famous
poradniki
Aleksandra Wilk

Poradnik dla użytkowników Instagrama Masz już konto na Instagramie i publikujesz swoje fotki, lecz liczba twoich fanów nie zmienia się. W poradniku znajdziesz praktyczne i sprawdzone rady, jak poprawić swój profil i zdobyć tysiące nowych obserwatorów na Instagramie. Pięćdziesięciu sławnych Instagramowiczów odkrywa swoje sekrety: techniki fotograficzne, rodzaje opisów oraz style zarządzania...

Poradnik dla użytkowników Instagrama

Pięćdziesięciu sławnych Instagramowiczów odkrywa swoje sekrety: techniki fotograficzne, rodzaje opisów oraz style zarządzania kontem.

Tysiące porad, wspaniałe zdjęcia, bezcenna wiedza dla użytkowników Instagrama!

źródło opisu: http://wydawnictwo-jaguar.pl/

źródło okładki: http://wydawnictwo-jaguar.pl/

Magda | 2017-12-08
Przeczytana: 08 grudnia 2017

Macie konto w aplikacji Instagram? Używacie go tylko by dzielić się ze znajomymi swoimi zdjęciami, czy też chcecie wnieść do niego coś nowego? Co by to nie było, wielu z nas marzy, by liczba followersów przekraczała dziesiątki tysięcy. Jednak co zrobić by to osiągnąć? Z pomocą przychodzi wydawnictwo Jaguar i ich nowo wydana książka - Zostań gwiazdą Instagrama.

Książka jest mała, niepozorna i na pierwszy rzut oka wydaje się, że zawiera same zdjęcia. Jednak ma też w sobie rady od pięćdziesięciu właścicieli popularnych kont w serwisie Instagram. Dzięki różnorodności tematyki, w jakiej tworzą swoje fotografie, każdy czytelnik może znaleźć coś dla siebie. Chcecie uderzać głową w bochenek chleba? Nie ma problemu. Jeśli was coś interesuje, to z pewnością znajdzie się wiele innych osób, które dzielą z wami tę pasję.

Czasami porady, które możemy znaleźć w książce, wydają się oczywiste, jednak skłaniają do przemyślenia danej kwestii. Czy aby na pewno odpowiednio kadrujemy zdjęcia? Czy...

Wybredna Maruda | 2018-01-30
Przeczytana: 30 stycznia 2018

Kto by nie chciał zostać gwiazdą instagrama? W sumie to pewnie ja... Ale co tam, zainteresowanie fotografią musi odnaleźć gdzieś odzwierciedlenie. Przes ostatnie dni przeglądałam więc sobie Zostań Gwiazdą Instagrama, w nadziei na pożyteczne wskazówki zarówno fotograficzne, jak i biznesowe. Czy coś to dało?

Zostań Gwiazdą Instagrama jest krótką książeczką stworzoną w ramach pracy zbiorowej między wieloma instagramowiczami z całego świata. Zawiera zarówno ich historie, sposoby na odkrycie własnego stylu i zdobycie popularności, jak i triki na wypromowanie swojego konta. Do tego dołączone są zdjęcia ich autorstwa, ich inspiracje i statystyki.

I teraz czas na kilka przemyśleń:
- wypowiadają się tu takie gwiazdy instagrama, że żadnej nie znałam. Nie wiem, o kim gorzej to świadczy. Ale teraz obserwuję kilku z nich.
- niektóre podane tu rady są lekko bez sensu i okazują się mało przydatne, ponieważ np. działają u osób, które już mają dużą liczbę odbiorców (a nadal nie wiemy, jak ją...

Zlakarma | 2017-11-28
Przeczytana: 28 listopada 2017

To nie jest książka do której zagląda się raz i odkłada na półkę. Ja sięgam do niej już trzeci raz i za każdym razem, dowiaduję się czegoś nowego. Pytacie czego ? Np tego jak wykorzystać światło by zrobić zdjęcie, jak hasztagować, jakie są najlepsze aplikacje do zdjęć, a nawet to ile można zarabiać dzięki insta 😁 Znajdziecie tam nie tylko porady , ale również piękne zdjęcia. Polecam goraco

ZaczytanaMajka | 2018-02-01
Przeczytana: 01 lutego 2018

Instagram to jeden z wielu serwisów społecznościowych, który umożliwia nam zaistnienie w świecie wirtualnym. To serwis, który pozwala publikować nam zdjęcia i wideo. Oprócz tego jego charakterystycznym akcentem jest kwadratowy kształt, który z kolei kojarzy się ze starymi zdjęciami z aparatów Polaroid.

Instagram powstał w 2010 roku, ale od tego czasu bardzo dużo się zmieniło. Liczba jego użytkowników tak na dobrą sprawę dalej rośnie, a wśród miliona profilów niektórzy odnoszą sukces i stają się dzięki swoim unikatowym zdjęciom popularni. Ponadto zdjęcia z aplikacji można udostępnić na innych serwisach społecznościowych, tak, aby inni również mogli polubić i skomentować nasze zdjęcia. Ale to nie jedyna funkcja aplikacji, ponieważ Instagram to też jedno z narzędzi marketingowych.

„Zostań gwiazdą Instagrama” to poradnik dla każdego, który szuka odpowiedzi na nurtujące go pytania. A mianowicie… Jak prowadzić swój profil, aby osiągnąć sukces. W poradniku znajdziecie garść podpowiedzi...

kogellmogell | 2017-12-16
Przeczytana: 27 listopada 2017

"Zostań gwiazdą Instagrama" - już sam tytuł książki brzmi dość kontrowersyjnie, nie uważacie? A jak odnosi się do tego wnętrze tej krótkiej ilustrowanej książeczki?

W stworzeniu poradnika wzięło udział pięćdziesięciu "sławnych" instagramerów, którzy publikują zdjęcia z przeróżnych dziedzin życia. Znajdziemy tu profile z kategorii mody, urody, szeroko pojętego lifestylu, gastronomi, architektury, fitnessu, oraz te typowo rozrywkowe, podróżnicze, czy nawet poświęcone stricte zwierzętom. Instagramerzy dzielą się z nami mnóstwem porad i tricków, na przykład:
🔹 jak prowadzić swój profil, aby zostać zauważonym, 🔸 czego się wystrzegać, 🔹 jak zadbać o kompozycję, 🔸 jak robić dobre zdjęcia i jakich aplikacji używać do ich edycji,🔹 z jakich hasztagów korzystać,🔸 i oczywiście jak zacząć zarabiać na prowadzeniu konta na instagramie.

Czy w praktyce jednak, wszystkie te porady są dla większości z nas w jakimś stopniu pomocne? Dla mnie osobiście spora ich część była zbędna, lub zbyt mało...

Chyba każdy z nas ma marzenie, żeby nasze profile okupowały osoby, które będą nie tylko aktywne, co daje uśmiech i motywację do dalszej pracy, ale też pozostaną z nami na długo. Wiele zależy od tego, jak prowadzimy swój profil. Czy nasze opisy są interesujące, zdjęcia w miarę spójne, a treść się zgadza. Od tego, z jaką pasją wykonujemy nasze zadania, zależy właściwie wszystko. Nasi czytelnicy są w stanie dojrzeć, gdy chcemy jedynie zarobić "fejm" czy może naprawdę robimy to, co kochamy.

"Zostań Gwiazdą Instagrama" jest poradnikiem głównie dla początkujących instagramowiczów, ale na nich krąg się nie zamyka, bo jeśli masz konto i chęci, to poradnik z pewnością Ci posłuży.
A co tak właściwie się w nim znajduje? To, co chyba nas najbardziej interesuje, czyli porady, jak robić dobre zdjęcia oraz je przerabiać. Jak zdobyć dobry kadr, co jest warte sfotografowania, żeby mogło zainteresować naszego odbiorcę, z których aplikacji najlepiej skorzystać przy edytowaniu, a jakich opcji warto...

bookwormpll | 2017-11-19
Przeczytana: 16 listopada 2017

Podejrzewam, że chociaż przez chwilę każdemu z nas przeszło przez myśl, iż zarobić na naszych profilach byłoby fajnie. Ale czy ktokolwiek uważa to za realne? W sumie to ja nie, bo nie to się dla mnie liczyło. Jednak odpowiednia motywacja i praca jaką włożymy w nasz profil na Instagramie może przynieść w niedługim czasie spore korzyści.

Całość składa się z wypowiedzi użytkowników Instagrama, którzy przekroczyli już dawno próg 100 tysięcy i z dnia na dzień rozwijają się coraz bardziej. Co więcej zarabiają na pasji, na tym co lubią robić. A jednak jest to możliwe! Bogata we wskazówki jak robić zdjęcia, co wrzucać, jak wrzucać czy jak utrzymywać kontakt z innymi. Zdradzę Wam, że kilka mitów o Instagramie tam obalono.

Książka jest pięknie wydana. Bogata w zdjęcia i opisy. Nawet wykresy i infografiki informujące nas np. o sposobach na wzrost zaangażowania. Imponująco prawdziwe! Z każdą kolejną stroną kiwałam głową i brałam do siebie wskazówki doświadczonych w boju. Uwaga! Ale nie...

Smallbookworld | 2017-12-17

Myślę, że każdy wie co to jest Instagrama. I na pewno wiecie o co w tym wszystkim chodzi. Nie zawsze
możecie zostać super gwiazdą a czasami wam się poszczęści i traficie do bardzo dużej ilości widzów.
Inspiracji możecie szukać wszędzie. Dosłownie. Nawet jeśli nie macie pomysłu na zdjęcia, wystarczy
wejść na Pinterest lub właśnie na Instagrama. Pamiętajcie możecie się zainspirować, ale nie
kopiujcie bezmyślnie. To prowadzi do odwrotnego efektu.

Książka ma w sobie milion rad na temat robienia zdjęć i samego Instagrama. Możecie tam znaleźć
polecane (przez 50 znanych osób) aplikacje do obróbki zdjęć, czego nie stosować na instagramie
a co warto. Znajdziecie ich przykładowe zdjęcia i krótką notatkę jak u nich zaczęła się historia.

Musicie być na pewno bardzo kreatywni w tym co robicie. Kreatywność to podstawa. Krótko mówiąc
okładka pewnie również was zachwyciła. I dobrze ! Cześć naszego społeczeństwa jest wzrokowcami,
a to oznacza, że wasze zdjęcia muszą wyglądać ładnie i...

kinga1711 | 2017-12-28
Przeczytana: 12 grudnia 2017

Instagram - współcześnie aplikacja do wrzucania zdjęć, miejsce do poszukiwania inspiracji, narzędzie marketingowe, czy sens życia nastolatków. Miejsce gdzie cały świat spotykamy w jednym miejscu. Za pomocą hashtagu możemy wyszukać interesujące nas tematy, przedmioty itd. Jednak jak w tej całej masie zdjęć i profili przebić się i "zostać gwiazdą"? No właśnie, przed tym zadaniem został postawiony autor książki "Zostań gwiazdą Instagrama". Autor pokazując przykłady popularnych profili, tłumaczy zasady, jakie możemy wdrożyć, aby zwiększyć swoją popularność.

Książeczka ma maleńki format co dodaje jej uroku i oddaje jej charakter. Ogromnym plusem jest wydanie i cudowne zdjęcia, które mamy na co drugiej stronie. Co do porad, jakie proponuje autor, niektóre są dość ciekawe i sama z chęcią je wypróbuje. Szkoda tylko, że jest ich niewiele. Osobiście dodałabym kilka :) Jednak dla fanów Insta, osób chcących rozwinąć swój profil i zwiększyć swoją popularność będzie świetna:)

karlabrzoz | 2017-12-03

Pełna recenzja na blogu: www.przystanek-ksiazka.blog.pl
Opis

Publikujesz swoje zdjęcia w Internecie, bezowocnie próbując przyciągnąć fanów? Ten poradnik jest dla ciebie! Zawarte w nim Instagramowe triki pomogą Ci w osiągnięciu zamierzonego celu i zyskaniu nowych obserwatorów!

Jak to wygląda?

Książka zbudowana jest w bardzo ciekawy sposób umilający czytanie. Na każdej stronie, znajdziemy historię jednego ze znanych Instagramowiczów oraz jedno zdjęcie jego autorstwa. Autor daje przydatne rady, przydające się nie tylko początkującym, ale również głęboko zakorzenionym internautom. Dzięki tej książce poznajemy triki użyteczne w internetowej wspólnocie oraz ważne zasady Savoir – Vivre. Pod koniec każdego rozdziału jest konkretne podsumowanie wiadomości zawartych w całym dziele.

Recenzja

Ja osobiście rzadko czytam poradniki, ale jeśli już zdecyduję się na jakiś, oczekuję od niego dość dużo. Musi być konkretny, na temat, zrozumiały i co najważniejsze wiadomości w nim zawarte muszą...