Bled

Cykl: The Druid Series (tom 2)
Wydawnictwo: Kindle Edition
5 (12 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
angielski
izik

When Rachel is taken by Zach of the rogue she is determined to resist him. But her unique Druid biology controls her and she slips perilously close to succumbing. Cole searches for the one Druid that can make his life complete. While his comrade Nathan, in a heroic maneuver to help him, suffers at the hands of their sadistic ruler, Alexander. While searching for Cole, Nathan discovers...

While searching for Cole, Nathan discovers another Druid in the wrong place at the wrong time. Could she be the catalyst that brings two enemies together?

Is Holly more than she seems?

źródło opisu: http://marataeroseroticaauthor.blogspot.com/p/new-releases.html

źródło okładki: http://marataeroseroticaauthor.blogspot.com/p/new-releases.html

Kasia_o2 | 2017-11-16
Przeczytana: 16 listopada 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Rachel ma pecha kolejna część i kolejne porwanie. Alexander jest z nich najgorszy, nie wiem czy poczeka z swoim pożądaniem. Choć młodziutka Holly może być większym kąskiem. Cole i Zach choć teraz po jednej stronie będą mieli ciężko z bandą Alexandra. Szkoda mi Nathana, poświęcił się dla Holly.

Izabela Nana | 2019-01-30
Lupink | 2018-12-16