Niezawodny plan

Wydawnictwo: Amber
Best laid plans
8324119493
Monika

z okładki: "Dziś poznałam mężczyznę, który zostanie moim mężem", napisała Leslie Stewart w dniu, w którym spotkała Oliviera Russella. Jeszcze nie znała smaku zdrady i upokorzenia. Nie podejrzewała, jak nieodpartym afrodyzjakiem może być władza. Nie wiedziała, że wzgardzona kobieta potrafi stać się furią. I zmienić w piekło życie najpotężniejszego człowieka Ameryki...

alicjuszka | 2014-07-31
Przeczytana: 18 lipca 2014

Dawno już żadna książka nie zaskoczyła mnie swoim zakończeniem. Sheldonowi udało się to po mistrzowsku.

Co tu mamy? Skupiamy się na dwóch osobach - Leslie Stewart i Oliverze Russellu. Obydwoje zakochani w sobie, obydwoje wiedzą, czego chcą. Obydwoje planują wspólną przyszłość, czynią przygotowania do ślubu ...
No właśnie, czynią ... Nie zdradzę chyba nic wielkiego, jeśli napiszę, że do ślubu nie dojdzie, bo przyszły pan młody zrezygnuje.
I tu dopiero zaczyna się akcja. Leslie nie jest kobietą, która łatwo rezygnuje, a tym bardziej wybacza. Będzie szła po trupach do celu, będzie bezwzględna dla wszystkich, by osiągnąć to, co zaplanowała.
W tym czasie Olivier robi zawrotną karierę polityczną, zostaje prezydentem. Z jego bliskiego otoczenia mordowane są kobiety, pętla wokół niego coraz bardziej się zaciska ...

Po resztę zapraszam do książki :-) Warto.

kwiatek29 | 2012-10-15
Przeczytana: 15 października 2012

Kolejna ciekawa książka Sidneya Sheldona."Niezawodny plan" na pewno nie należy do tych najlepszych,nie mniej ciekawa fabuła,nietuzinkowi bohaterowie,świat wielkiej polityki i zaskakujące zakończenie sprawiły,że książkę przeczytałam z przyjemnością.

betina360 | 2014-04-26
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 26 kwietnia 2014

Swiat politykow jest brutalny i zaklamany lecz kazdy z nas to wie.Sheldon pokazal w tej ksiazce duzo prawdy z zycia byly momenty ktore mnie wzruszyly ale tez i takie ktore mnie wkurzaly.Ogolnie jest to dobra i wciagajaca ksiazka.Lubie styl tego autora.

Marzin | 2012-02-21
Przeczytana: 18 lutego 2012

Fajna książka, intrygi w polityce....

inox70 | 2016-08-28
Przeczytana: 21 lipca 2016

Wzgardzona kobieta jak widać potrafi użyć wszystkich swoich sił by niedoszły mąż poczuł jak wielki był jego błąd. Jednak zakończenie zaskakujące.

Karol-inka | 2016-02-16
Na półkach: E-booki, Przeczytane
Przeczytana: 16 lutego 2016

Po raz kolejny Sheldon pokazuje nam do czego zdolna jest kobieta :) Po raz kolejny też pokazuje nam na co go stać! Tym razem wprowadza nas przez świat polityki i Białego Domu. Czy morderca może zostać prezydentem? Wszystko wskazuje na to, ze tak o ile ma się za sobą wpływowych ludzi. Wszystko na to wskazuje... co jeszcze nie oznacza, że to prawda. Zdumiewające zakończenie! Mam wrażenie, że czytając straciłam czujność przez co zakończenie fantastycznie mnie zaskoczyło. Polecam gorąco!!!

Po raz kolejny zaskoczył mnie ogromny talent literacki Pana Sidney-a Sheldon-a.Jego styl pisania to absolutny majstersztyk.Nawet jeśli jest nudno to i tak jest ciekawie.Paradoks.Wciągająca intryga na wysokich stanowiskach urzędniczych.Inteligentni bohaterowie mający w garści opinie publiczną sprytnie manipulują wydarzeniami, nie do końca wiedząc co się tak naprawdę zaraz wydarzy.

MaRa | 2015-03-03
Przeczytana: 01 marca 2015

Trochę rozczarowująca. Liczyłam na ciekawsze rozstrzygnięcie dwójki głównych bohaterów, szczególnie zemsty, która miała się dokonać za wyrządzoną krzywdę. Z głównej pozytywnej bohaterki, która została oszukana zrobiono wredną jędzę a to mi się nie spodobało. Do tego dochodziły coraz nowe wątki i postaci, które wydawały mi się zbędne w całej tej historii.

Karolina | 2012-01-17
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 17 stycznia 2012
mirabelka | 2012-08-01
Przeczytana: 01 sierpnia 2012

Początek książki dobry, środek może przynudzać, ale zakończenie z niespodzianką.