Niezawodny plan

Okładka książki Niezawodny plan
Sidney Sheldon Wydawnictwo: Amber Seria: Srebrna Seria kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Wiesława Schaitterowa

więcej Więcej

Bardzo fajna polecam 😊

2041

Bardzo lubię książki Pana Sheldona. "Niezawodny plan" to typowa powieść Autora, znajdziecie w niej fajną intrygę, wartką akcję, ciekawe zakończenie.
Polecam.

Wzgardzona kobieta jak widać potrafi użyć wszystkich swoich sił by niedoszły mąż poczuł jak wielki był jego błąd. Jednak zakończenie zaskakujące.

Po raz kolejny Sheldon pokazuje nam do czego zdolna jest kobieta :) Po raz kolejny też pokazuje nam na co go stać! Tym razem wprowadza nas przez świat polityki i Białego Domu. Czy morderca może zostać prezydentem? Wszystko wskazuje na to, ze tak o ile ma się za sobą wpływowych ludzi. Wszystko na to wskazuje... co jeszcze nie oznacza, że to prawda. Zdumiewające zakończenie!...

Trochę rozczarowująca. Liczyłam na ciekawsze rozstrzygnięcie dwójki głównych bohaterów, szczególnie zemsty, która miała się dokonać za wyrządzoną krzywdę. Z głównej pozytywnej bohaterki, która została oszukana zrobiono wredną jędzę a to mi się nie spodobało. Do tego dochodziły coraz nowe wątki i postaci, które wydawały mi się zbędne w całej tej historii.

Dawno już żadna książka nie zaskoczyła mnie swoim zakończeniem. Sheldonowi udało się to po mistrzowsku.

Co tu mamy? Skupiamy się na dwóch osobach - Leslie Stewart i Oliverze Russellu. Obydwoje zakochani w sobie, obydwoje wiedzą, czego chcą. Obydwoje planują wspólną przyszłość, czynią przygotowania do ślubu ...
No właśnie, czynią ... Nie zdradzę chyba nic wielkiego, jeśli...

2025

Swiat politykow jest brutalny i zaklamany lecz kazdy z nas to wie.Sheldon pokazal w tej ksiazce duzo prawdy z zycia byly momenty ktore mnie wzruszyly ale tez i takie ktore mnie wkurzaly.Ogolnie jest to dobra i wciagajaca ksiazka.Lubie styl tego autora.

Dobra sensacją z trzymającym w napięciu zakończeniem.

rozrywka na urlop

Kolejna ciekawa książka Sidneya Sheldona."Niezawodny plan" na pewno nie należy do tych najlepszych,nie mniej ciekawa fabuła,nietuzinkowi bohaterowie,świat wielkiej polityki i zaskakujące zakończenie sprawiły,że książkę przeczytałam z przyjemnością.

• 2009
  • 2012
  • Kryminał
  • Audiobooki
  • Sidney Sheldon
  • Thriller/ Sensacja

Dodaj cytat z książki Niezawodny plan