Małżeństwo z odzysku

Cykl: Takie rzeczy tylko z mężem (tom 3)
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Ag2S

Zaskakująca i pełna intryg historia, która rozbawi Was do łez! Czy jedno niewinne spojrzenie w kobiecy dekolt może świadczyć o zdradzie? Tak, jeśli to twój mąż wpatruje się w dekolt innej! Zuzanna z przyjaciółką bawią się w prywatne biuro detektywistyczne, ale wcale nie jest im do śmiechu, gdy podążając tropem szanownego małżonka pakują się w kłopoty. W dodatku ktoś inny wciąż siedzi im na...

Zaskakująca i pełna intryg historia, która rozbawi Was do łez!

Zuzanna z przyjaciółką bawią się w prywatne biuro detektywistyczne, ale wcale nie jest im do śmiechu, gdy podążając tropem szanownego małżonka pakują się w kłopoty. W dodatku ktoś inny wciąż siedzi im na przysłowiowym ogonie…

Jakby Zuzanna miała mało problemów na głowie, postanawia znaleźć nową dziewczynę swojemu byłemu chłopakowi!

źródło opisu: http://czwartastrona.pl/malzenstwo-z-odzysku/

źródło okładki: http://czwartastrona.pl/malzenstwo-z-odzysku/

Karolina Hajdysz | 2017-10-22
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017

Przyznaje szczerze, że to najsłabsza ze wszystkich dotychczasowych części o pokręconą (a chwilami niezrównoważonej) Zuzce. Mimo to i tak ponownie się wciągnęłam i bawiłam świetnie. Bardzo zabawna komedia, parokrotnie prawie popłakałam się ze śmiechu. Tym razem motywem przewodnim staje się domniemana zdrada Ludwika. Zuza dostaje tajemniczą przesyłkę, która jednoznacznie na to wskazuje i postanawia rozpocząć szeroko pojęte śledztwo wraz z przyjaciółką. Cały czas stukam się w czoło jak można być tak szaloną osobą, ale tak naprawdę gdyby nie te charaktery, to nie byłoby tak zabawnie. Poza tym my kobiety czasami potrafimy sprawić by z pozoru drobne problemy urosły do rangi jako praktyczny i nieodwracalny koniec świata. I to jest w nas piękne :). Bez nas po prostu Wam byłoby nudno, drodzy Panowie ;). Zuzanna staje się twarzą pewnego wytwarzanego przez sąsiadów produktu, do drzwi znów stuka pewny siebie Marek z propozycją, Ludwik całymi dniami poszukuje skarbów, a Mama pełną parą szykuje...

Muminka | 2017-12-19
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 19 grudnia 2017

Chyba to ostatnie spotkanie z postrzeloną Zuzką. Co prwda na ostatniej stronie pada sakramentalne" ciąg dalszy nastąpi", ale jakie jeszcze zwariowane przygody mogłyby czekać niertuzinkową bohaterkę?
Zuzka ma wyrzuty smienia bo z Markiem omal nie zdradziła swojego męża Ludwika. A na dodatek neibezpiecznie blisko jest dawny ukochany Teodor, chwilowo niepełnosprawny, który lubi wspominać łączące ich miłe chwile.
Po zakończeniu zdjęć znika ekipa filmowa, a Zuzka z ulgą czeka na spokojne chwile. Nic bardziej mylnego, bo dostaje pocztą ewidentny dowód zdrady męża. Dopiero się rzuci ratować swoje małżeństwo, zmuszając się do rajdów z mężem, stara się kusić go i podsycić temperaturę w sypialni. Niestety Ludwik jest tajemniczy, wymyka się z domu, więc wraz z Beatką wpadają na genialny plan śledzenia go. Sama też jest zwierzyną, bo jakiś tajemniczy ubrany na czarno typ kręci się wokół jej domu czy ulubionych miejsc. Ma talent do pakowania się w kłopoty, a afera goni za aferą, gafy i wpadki...

Marianna | 2018-03-15
Przeczytana: 14 marca 2018

No cóż Zuzka coraz bardziej mnie irytuje. Zamiast szczerze porozmawiać z Ludwikiem, swoim mężem, wynajduje coraz to nowsze problemy, których w rzeczywistości nie ma, dla mnie to jak szukanie dziury w całym.
Przeczytałam, owszem, ale żebym się dobrze bawiła, tego powiedzieć nie mogę. Dlatego z całym szacunkiem do autorki, i mimo sympatią jaką darzę całą serię książkę oceniam na mniej niż dobrą. No niestety, nie tym razem. Czekam na ciąg dalszy, może będzie lepszy ;)

Moja ocena: 5/10

Zaczytana Aniaczyanka | 2018-02-12
Przeczytana: 12 lutego 2018

Komedia pomyłek. To w największym skrócie opis tej książki 😉 Nie jest to ambitna lektura, ale polubiłam bohaterów od pierwszej części (ta jest trzecia), lubię do nich wracać, śmiać się i wzruszać. Jako przerywnik dla kryminałów i thrillerów, które zawładnęły ostatnio moją biblioteczką, ta książka sprawdziła się idealnie.

Marlena | 2017-12-21

"Małżeństwo z odzysku" trzyma poziom swoich poprzedniczek i na nowo dostarcza niezapomnianych wrażeń. Świetna książka,życiowa,pełna humoru i przezabawnych zdarzeń.

Przeczytana: 07 października 2017

"Bycie mężatką ma swoje niezaprzeczalne minusy. Nie dość, że jest się sprzątaczką, kobietą do towarzystwa i matką w jednym, to w dodatku nie ma się we własnym domu ani odrobiny prywatności."
Te słowa, rozpoczynające trzeci tom przygód Zuzanny, są idealnym podsumowaniem mojego życia. Jako matka wkrótce trójki dzieci i mężatka od lat prawie dziewięciu zgadzam się z nimi w całej rozciągłości! Agatko, czy ty mnie podglądałaś podczas pisania tej książki? ;) Zuzanna, zakręcona nauczycielka, to nieco przekomiczny ale momentami aż nadto realistyczny wizerunek współczesnej mężatki. Kobiety, której rola zamknęła się w czterech ścianach i wykonującej niezliczone domowe obowiązki, mimo pracy zawodowej. Bo to przecież "kobieca rola". Choć opisana z dużą dawką humoru, historia kobiety jest też nieco gorzka. To niestety prawda, że małżeństwo zabija romantyzm...

"– I mówi to kobieta, która raptem kilkanaście dni temu całowała się z wuefistą i mieszka pod jednym dachem nie tylko z mężem, ale też i...

Cyrysia | 2017-09-22

Blonderka | 2017-11-11
Na półkach: Ebook, Przeczytane
Przeczytana: 10 września 2017

Na książkę trafiłam przeglądając nowości wydawnicze na Instagramie? Jest to sierpniowa nowość wydawnictwa Czwarta Strona. Autorka Agata Przybyłek jest blogerką i recenzentką książek, ja pierwszy raz trafiłam na jej powieść, a jak sprawdziłam wydała już ich kilka – może uda mi się kiedyś nadrobić i dodać tutaj jeszcze recenzję jakiejś jej książki☺ Jeśli macie propozycję to ślijcie je na
„Zdradzenie kogoś kogo się kocha, jest niekomfortowe. Może niekoniecznie w chwili tego aktu, ale gdy dopadają cie wyrzuty sumienia, na pewno.”
Historia przedstawia nam losy Zuzy oraz jej najbliższych, z jej punktu widzenia. Akcja toczy się na typowej polskiej wsi, gdzie każdy zna każdego, a pomysły mieszkańców zdają się być tak śmieszne, że aż momentami głupkowate. Głównym wątkiem jest podejrzenie zdrady, jakiej miałby dokonać się jej mąż Ludwik. Pewnego razu do ich domu przychodzi anonimowe zdjęcie… od tego momentu Zuzka wraz ze swoją przyjaciółką Beatą wszczyna śledztwo na własną rękę! Wyniknie z...

CZYTAMITU | 2018-02-13
Przeczytana: 12 lutego 2018

Podoba mi się, że biorąc kolejną cześć książki czytam ciąg dalszy historii. Nie ma dziwnych przeskoków w czasie. Wszystkie trzy są ze sobą spójne. Kolejny raz uśmiech towarzyszył mi czytając powieść. Wyjątkowo tym razem denerwował mnie Ludwik swoimi poglądami na temat co powinna robić żona a czego nie. Miałam ochotę mu wykrzyczeć, że pomylił epoki. Po raz kolejny zaradność i pomysły Zuzanny mnie zaskoczyły.
Autorka wykreowała naprawdę ciekawych bohaterów, którzy trzymają poziom przez wszystkie części.
Można byłoby pomyśleć, że skoro to już trzeci tom, zrobi się nudno. Nie w tym przypadku.
Książkę niesamowicie dobrze i szybko się czyta. Zajęło mi to ponad trzy godziny i był to naprawdę mile spędzony czas z książką.
Jestem ciekawa co wydarzy się w czwartej części. Na szczęście nie muszę długo czekać bo premiera już 15.02.2018, co mnie bardzo cieszy.
Jeśli macie ochotę na lekką, zabawną książkę to polecam Wam całą serię. Nie zawiedziecie się.

Natalia Kapela | 2017-11-15
Przeczytana: 15 listopada 2017

Kolejna świetna książka o losach Zuzanny mimo, że jest to już trzecia część ani trochę nie traci na tym i nie jest wcale nudna wręcz przeciwnie jest idealną rozrywką i można przy niej super się bawić wszystkie części trzymają ten sam poziom! Brawo Agata Polecam książkę wszystkim, którzy chcą się oderwać od codzienności, ale najpierw polecam przeczytać wcześniejsze części myślę, że nie pożałujecie! ;) Czekam na kolejną część!