Małżeństwo z odzysku

Okładka książki Małżeństwo z odzysku
Agata Przybyłek Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Takie rzeczy tylko z mężem (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Takie rzeczy tylko z mężem (tom 3)
Czwarta Strona
2017-08-30
2017-08-30
literatura polska kobieta miłość powieść obyczajowa relacje damsko-męskie współczesna obyczajowość

Chciałam poznać twórczość p.Agaty Przybyłek i na pierwszy ogień trafiła ta książka. Dopiero po czasie doszukałam się, że to kolejna część, ale stwierdzam, że nieznajomość pierwszej części nie wpływa znacząco na komfort czytania. Lektura lekka i przyjemna, jak dla mnie może zbyt lekka, ale ogólnie czyta się szybko i przyjemnie.

"Czasy, gdy kobiety mogły się nad sobą bezkarnie roztkliwiać, już dawno minęły. Dwudziesty pierwszy wiek wymaga od nas twardych tyłków i ukrywania łez."

Myślicie, że tak naprawdę jest?
Osobiście uważam, że dużo w tym prawdy, ale jestem kobietą przecież... Płaczę, kiedy mi źle, śmieje się, kiedy jest mi dobrze. Ale z tyłu głowy zostaje mi myśl, co w domu to w domu,...

Przychodzę do was z 3 tomem książki Pani @przybylek. Ostatnio zaczytuję się w lekkiej lekturze obyczajówek, co bardzo mnie odpręża. A wy polecacie jakieś fajne książki obyczajowe?
"Małżeństwo z odzysku "
Zuza wraz ze swoją przyjaciółka w biuro detektywistyczne. Chce śledzić swojego męża by dowieść, że ma romans z Panią z fotografii. Na tym zdjęciu patrzy jej centralnie w...

Małżeństwo z odzysku" to trzecia część historii Zuzanny u Ludwika.
W tej części Zuzanna ma mocne podstawy do tego aby zastanawiać się nad wiernością swojego małżonka 🤭
______
Co z tego wyniknie ?
Czy Ludwkm zdradza Zuzannę ?
Czy ich małżeństwo uda się uratować ? .

Trzecia część serii "Takie rzeczy tylko z mężem". O wiele lepsza od poprzedniczki. Śledztwo prowadzone przez Zuzannę i jej przyjaciółkę to ciągłe, niekontrolowane wybuchy śmiechu. I choć treść dość przewidująca to i tak podczas lektury ubaw po pachy! 🤷‍♀️😁Taka jest właśnie idealna książka na przyjemne wieczory 👍

Kolejna komedia romantyczna jaką miałem okazję przeczytać. Powiem szczerze jestem bardzo zadowolony , że mogłem przeżyć wraz z bohaterami wspaniałe przygody pełne humoru i miłości. Piękna książka. Nie zawiodłem się. Warto przeczytać.
Polecam

Coraz lepiej... Akcja zwariowanej paczworkowej rodzinki rozwija się, dostarczając przy tym w wielu okazji do niekontrolowanych wybuchów śmiechu, ewentualnie chichotow. U Ludwika i Zuzki wszystko się pogmatwalo. Mamusia jak zwykle przejęta pochowkiem. Porządna dawka smiechu i dobrego humoru. Taka powinna być wlasnie lektura na zimowe wieczory.

2000

Na półkach: , , , ,

Perypetie małżeńskie Zuzki i Ludwika wciąż się mnożą, ale jakby mniej zabawnie było w trzeciej części. Troszkę zaczęło mi się już nudzić w Jaszczurkach, chociaż moja sympatia do wszystkich bohaterów jest niezmienna. Zabieram się od razu za czwartą część z nadzieją, że będzie się działo.

Trzecia część za mną :) książka zabawna, choć już troszkę przewidujące wątki, albo jestem za bardzo domyślna :D ale i tak polecam książki tej autorki,można się przy nich rozerwać i zrelaksować

Kolejna przygoda z Agatką i jestem nią zafascynowana. Kolejny tom przeczytany i nie zawiodłam się i będę sięgać po kolejną część tego tomu tylko szkoda, że ostatni bo bardzo polubiłam Zuzę i resztę jej rodziny i przyjaciół :) a Pani Grażynka jest najlepsza ona jest THE BEST! Ile ja się ośmieje jak jest akcja z mamusią :D.
Trafiłam przez przypadek na tą pisarke ale nie...

• 2018
  • 2019