Tekturowy konik

Tłumaczenie: Halina Kutyba
Cykl: Podpalaczka (tom 4) | Seria: Stary Romans
Wydawnictwo: Akapit
wrzos118

Niewielu ludzi miało jakiekolwiek podejrzenia co do ososby Pawła Harmanta, milionera i przemysłowca. Człowiek ten u progu życia popełnił potrójną zbrodnie: morderstwa, podpalenia i kradzieży. Za te zbrodnie została skazana niewinna kobieta, której kiedyś pożądał. Któż jednak mógłby podejrzewać wybitnego i szczodrobliwego przemysłowca, którego córka Maria została oficjalną narzeczoną Lucjana Labroue - syna ofiary. Jest jednak ktoś, kto przeczuwa i zbiera dowody na to, że milioner jest Jakubem Garaud, mordercą

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa