Wielka księga papierowych cudów

Wydawnictwo: BIS
poradniki

Wielka księga papierowych cudów To skarbnica pomysłów, jak z papieru, farb i kleju zrobić niezwykłe i zabawne ?cuda? ? maski, zwierzątka, girlandy, kukiełki, latawce, witraże, czapki, pudełka, instrumenty muzyczne, opakowania na prezenty i wiele innych niepowtarzalnych przedmiotów.Książka zawiera mnóstwo kolorowych zdjęć oraz rysunki, które przystępnie, krok po kroku, wyjaśnią każdemu dziecku, jak wyczarować z papieru wymarzoną zabawkę i jakie materiały będą do tego potrzebne. Wielka księga... bawi, rozwija wyobraźnię, zręczność manualną i inspiruje

Elizabeth29 | 2012-09-29
moniabm2 | 2010-11-27