zdrowie mężczyzny - Małachow Giennadij

Wydawnictwo: ABA
poradniki

Większość chorób, które dotykają mężczyzn, jest nierzadko związanych z ich stylem życia. Alkohol, palenie papierosów, nadmiar pokarmu, brak aktywności fizycznej na tyle zadomowiły się w codziennym życiu, że prawie nikt nie zwraca uwagi na ich szkodliwy wpływ na zdrowie. A właśnie taki styl w połączeniu z różnego rodzaju infekcjami prowadzi do rozwoju wielu chorób. znając przyczyny ich powstania, można stosować skuteczne sposoby leczenia.

rak87 | 2016-02-19
Magda MS | 2016-02-13