Rowery

Wydawnictwo: Alma-Press
9788370203719
poradniki

Najlepiej sprzedający się na świecie podręcznik rowerowy, niekwestionowany lider na rynku oraz istotny element wyposażenia każdego rowerzysty. Książka wyjaśnia krok po kroku wszystkie aspekty obsługi rowerów wskazując na trudności i czas poszczególnych czynności. Ponad 900 poglądowych ilustracji i prosty, czytelny opis sprawiają, że korzystając z tego podręcznika można przeprowadzić nie tylko regulację i smarowanie całego roweru, ale także ważniejsze naprawy w drodze oraz okresowe przeglądy generalne. Zawiera także opis najnowszych konstrukcji rowerów i osprzętu. Kompletny rozdział na temat aktualnie wprowadzonych korb i suportów. Nie pominięto oczywiście rowerów miejskich i trekkingowych, z pełnym opisem piast wielobiegowych, hamulców i prądnic.Omawia:# Wybór właściwego roweru dla każdego.# Obejmuje MTB, rowery szosowe i miejskie.# Wiele sekwencji krok po kroku.# Wskazanie trudności i czasu czynności.# Kompletny rozdział o narzędziach i warsztacie.# Przerzutki i suporty Campagnolo, SRAM i Shimano.# Regulację napędów 10-rzędowych i piast na łożyskach.

scirus | 2016-11-24
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone