Allegro - kampania grudzień kat. romans

Miłość w czasach wojny

Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin Polska, HarperCollins Polska
giovanna

Pułkownik lord Randall jest zwolennikiem surowej dyscypliny i tradycyjnych zasad. W drodze do Waterloo, gdzie ma dołączyć do swojego oddziału, zatrzymuje się u ukochanej siostry na przyjęciu. Poznaje tam pannę Mary Endacott, nauczycielkę w szkole dla dziewcząt, która wyznaje bardzo postępowe poglądy. Pułkownik prowadzi z nią interesującą dyskusję, a nazajutrz zobowiązuje się eskortować Mary...

Pułkownik prowadzi z nią interesującą dyskusję, a nazajutrz zobowiązuje się eskortować Mary do Brukseli. Kiedy zaczyna między nimi rodzić się uczucie, dochodzi do kłótni i rozstają się w niezgodzie. Randall nie może wybaczyć sobie tego wybuchu złości, ale zostaje niezwłocznie wezwany do obowiązków. Rozpoczyna się bowiem ostateczna rozgrywka z Napoleonem.

Czy wojna rozdzieliła ich na zawsze?

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3498,milosc-w-czasach-wojny.html

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3498,milosc-w-czasach-wojny.html

Annika | 2018-10-09
Przeczytana: 09 października 2018