Modelka profesjonalna

Wydawnictwo: Galion
zdrowie, medycyna

Pierwszy polski poradnik przeznaczony dla zawodowych modelek i tych pięknych dziewczyn, przed którymi taka droga dopiero się otworzy. W poradniku, oprócz dziesiątek porad i wskazówek, podano znaczenie terminologii zawodowej modelek używanej w stolicach światowego modelingu i mody, przykłady polskich i anglojęzycznych kontraktów pomiędzy agencją a modelką, adresy najważniejszych na świecie agencji modelek, przeliczniki miar i nazw, stosowanych zarówno w Europie, jak i w USA, przykłady warunków pracy modelek, jak też cennik za ich pracę oraz wiele, wiele innych informacji, niezbędnych modelce profesjonalnej do pracy.

PerfektXX | 2015-02-21
tosterki | 2014-12-11