AZ Historia Powszechna. Repetytorium

Wydawnictwo: Kram
historia świata
historia
Metaforzysta

Matura, egzaminy na wyższe uczelnie. Pracę niniejszą przygotowano z myślą o uczniach szkół średnich, którzy chcą poszerzyć i ugruntować wiedzę z zakresu historii powszechnej. Uważne przestudiowane repetytorium pomoże w osiągnięciu pozytywnego wyniku na maturze, jak również na egzaminie wstępnym na wyższą uczelnię.

źródło opisu: http://infoksiazka.pl/pl/p/AZ-Historia-Powszechna.-Repetytorium/9269

źródło okładki: http://infoksiazka.pl/pl/p/AZ-Historia-Powszechna.-Repetytorium/9269