Gwardia Honorowa

Tłumaczenie: Szymon
Cykl: Duchy Gaunta (tom 4) | Seria: Warhammer 40000
Wydawnictwo: Copernicus Corporation
Honour Guard

Komisarz Gaunt i Duchy tym razem walczą na Hagii, świecie-świątyni, którego zdobycie ma istotne znaczenie taktyczne i duchowe. Gdy potężna flota Chaosu pojawia się w pobliżu planety, Gaunt i jego żołnierze zostają wysłani z misją uratowania najświętszych relikwii Imperium – szczątków starożytnej świętej, która przed tysiącleciami poprowadziła ludzkość ku gwiazdom. "Dan Abnett to...

"Dan Abnett to geniusz".
"Enigma"

"Pisarz o świetnym wyczuciu akcji i intrygi".
"Enigma"

źródło opisu: [Copernicus Corporation, 2008]

źródło okładki: http://www.literatura.gildia.pl/tworcy/dan_abnett/gwardia-honorowa

Amizumi | 2016-09-03
GozdziU | 2016-07-04