Zgłosuj na książki roku 2017

Seria: Kronika Serran
Wydawnictwo: Poligraf
rodzina, tajemnica, dorastanie, kobieta
Katrina

Annha po archeologicznych przeżyciach (opisanych we wcześniejszej powieści Autorki pt. "Serran i Świątynia Bia") ma nadzieję, że odpocznie od niespodzianek, ale grubo się myli. Jej przeznaczenie nie pozwoliło na żaden relaks, a przygotowało o wiele więcej niespodzianek. Z niedoświadczonej dziewczyny staje się pewną siebie młodą kobietą, która zaczyna widzieć dobre i złe strony życia. Tajemnice rodzinne, ataki ze strony nieprzyjaciół na czele z bezwzględnym władcą, który zapragnął zabrać ją do swojego królestwa, spowodowały, że załamała się psychicznie i postanowiła odejść od obowiązującej rodzinnej tradycji.

źródło opisu: http://wydawnictwopoligraf.pl/792/kubby-ann/ognisty-sokol.html

źródło okładki: http://wydawnictwopoligraf.pl/792/kubby-ann/ognisty-sokol.html