Niebezpieczne powiązanie

Wydawnictwo: Poligraf
Bożena

Jest początek lat dziewięćdziesiątych, zmienia się cały ustrój i polityka państwowa, sklepy. Podczas tych przemian powstają różne gangi, mafie i inne grupy przestępcze, które zaczynają śmielej rządzić w Polsce, mając różne powiązania ze światem przestępczym całej Europy. Akcja zaczyna się w prawobrzeżnej Warszawie, gdzie spokojna młoda dziewczyna, mieszkająca z rodzicami, po ukończeniu szkoły...

Akcja zaczyna się w prawobrzeżnej Warszawie, gdzie spokojna młoda dziewczyna, mieszkająca z rodzicami, po ukończeniu szkoły średniej wkracza w dorosłe życie. Niestety, przez głupie posunięcie, na które sama się zdecydowała, jej życie obraca się o 180 stopni, stawiając ją w bardzo niebezpiecznej sytuacji.
Chcąc się wyrwać z tego niebezpiecznego środowiska, nie narażając nikogo bliskiego na poważne konsekwencje, spotyka na swojej drodze chłopaka marzeń. Zaczyna jednak szybko zdawać sobie sprawę, że musi podjąć decyzję, aby wyrwać się z tego piekła, w którym się znajduje.
Co zdecyduje? Czy wybierze spokojne życie w zgodzie z prawem, czy wielką miłość powiązaną z przestępczością, tego dowiesz się Czytelniku po przeczytaniu powieści.

źródło opisu: Wydawnictwo Poligraf, 2012

źródło okładki: http://wydawnictwopoligraf.pl

Kamila | 2016-10-02

Redakcja i stylistyka pozostawiają dużo do życzenia. I jak dla mnie mało realistyczna. Niby niebezpieczni gangsterzy, ale jak można ich traktować poważnie, kiedy najostrzejsze słowa z ich ust to "Rany Julek...". Może to celowy zabieg autorki, może to miała być taka czarna komedia. Ale mimo to coś w tej książce jest, wciąga, nie można się oderwać.

Nolisa | 2014-03-08

Koszmar ortograficzny i stylistyczny. Zupełny brak korekty i redakcji. Tekst miałby potencjał ale pogrąża go błąd za błędem.

Siasia0 | 2014-10-13
Na półkach: Posiadam

Polecam :D Językowo i stylistycznie daje dużo do życzenia.. natomiast książka nadrabia te małe niedogodności swoją treścią.. :D

Noheo | 2015-10-13
Przeczytana: 16 października 2015
Sana | 2015-01-03
Carmen | 2015-01-02
Przeczytana: 2015 rok
sandrunia646 | 2014-02-22
Lucy | 2014-02-04
Na półkach: 52 książki (2014)
Przeczytana: 09 lutego 2014
Asthenia | 2017-01-08