Serce chaosu

Tłumaczenie: Robert P. Lipski
Cykl: Niewolnicy Ciemności (tom 3)
Wydawnictwo: Copernicus Corporation
Heart of chaos

Nadszedł mrok. Przynoszący zepsucie Chaos przenika świat Warhammera, niszcząc wszystko, z czym się zetknie na swej drodze. W tym czasie szlachetny Imperialny rycerz, Kurt Leitzig, który porzucił swoje dotychczasowe zasady, znalazł się na granicy nieśmiertelności i opętania. W ostatniej chwili, Ursula, jego była kochanka, podejmuje dramatyczną próbę przyjścia mu z pomocą, nim jego duszą zawładną na zawsze Mroczni Bogowie.
Trylogia "Niewlonicy Ciemności" Gava Thorpe'a dociera do epickiego finału, gdzie walcząc o decydujące zwycięstwo, potężne armie zmagają się na obficie zroszonym krwią polu bitwy!

źródło opisu: Copernicus Corp., 2008

BaalRavenlock | 2016-09-08
Przeczytana: 08 września 2016

Ogólnie wydaje mi się, że jest to najlepsza część trylogii, ale zdecydowanie zawiódł wydawca. W książce jest mnóstwo literówek, błędów stylistycznych, a parę razy zdarzyło się też, że zdanie zaczynano z małej litery. Rozumiem, że dla niektórych nie ma to znaczenia, ale można by chociaż raz przeczytać książkę zanim się ją wyda.

Kruszyna | 2018-03-16
Tomasz | 2017-12-10