Książka Roku 2018
Invasion!
978-83-61656-01-2
warhammer, long, savile, gascoigne
Marcin

Świat Warhammera to ponure i targane wojnami miejsce, gdzie ludzie ramię w ramię stają naprzeciw spaczonym mocom Chaosu, krwiożerczym zielonoskórym i przerażającym nieumarłym. W tych mrocznych czasach – potężnych herosów i przebiegłych złoczyńców – rzeki spływają krwią, a powietrze rozdzierają potępieńcze krzyki. Niech niebo ściemnieje, niech zacznie się bitwa! Na wojnę! Inwazja! to...

Inwazja! to ekscytująca kolekcja opowiadań ze świata Warhammera, które zabiorą czytelnika od wybrzeży Naggaroth, przez Krainę Chłodu, aż po mroczne lasy leżące w samym sercu Imperium. Całkowicie nowe historie, stworzone przez ulubionych autorów: Nathana Longa, Mike’a Lee, Stevena Savile’a oraz wielu innych, przyprawią wszystkich o dreszcz emocji.

Czarna Biblioteka Fantasy #46

źródło opisu: Copernicus Corp., 2008

źródło okładki: http://www.copcorp.pl/

kałach | 2016-09-20

Niektóre opowiadania ciekawsze, inne nieco mniej. Ogólnie książka dobra, wciągająca, choć trudno scharakteryzować wszystkie opowiadania jedną wspólną oceną. To jest bolączka książek zawierających w sobie opowiadania różnych autorów. Zawsze jeden styl bardziej przypadnie człowiekowi do gustu, a inny mniej. Podsumowując... przekonałem się do świata Warhammera.

eldgrim | 2011-07-01

Nigdy więcej. Przebrnięcie do końca tej słabej, nie tylko pod względem wydania ale i treści książki sprawiło mi niewyobrażalne katusze.

james007 | 2013-09-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Warhammer
Przeczytana: 31 sierpnia 2013

Bardzo dobre opowieści ze świata Warhammera. Polecam!

Mmateusz | 2018-07-05
Tomasz Witkowski | 2018-02-24