Śmierć na żywo

Okładka książki Śmierć na żywo Marshall Karp, James Patterson
Okładka książki Śmierć na żywo
Marshall KarpJames Patterson Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: NYPD Red (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
NYPD Red (tom 4)
NYPD Red 4
HarperCollins Polska
2017-04-12
2017-04-12
Alina Patkowska

Okładka książki Śmierć czarnej wdowy J. D. Barker, James Patterson
Śmierć czarnej... J. D. Barker, James...
Okładka książki Zero Tolerance James Patterson, Duane Swierczynski
Zero Tolerance James Patterson, Du...
Okładka książki Murder in Bermuda Thaddeus McCants, James Patterson, Aaron Tracy
Murder in Bermuda Thaddeus McCants, J...
Okładka książki Córka prezydenta Bill Clinton, James Patterson
Córka prezydenta Bill Clinton, James...

super książka

super książka

Bardzo dobra seria.

Bardzo dobra seria.

Kolejna dobra część z serii Nypd Red. Tak jak poprzednie czyta sie szybko o bardzo przyjemnie. Nie jest to może jakaś super ambitna pozycja, ale idealna na krótka chwilę odprężenia.

Fajniejsza niż dwójka. Bigos

Fajniejsza niż dwójka. Bigos

Patterson w typowym dla siebie stylu. Dużo akcji i jeszcze więcej morderstw, a na deser trochę zbędne sprawy osobiste głównych bohaterów. Sporo tego wszystkiego, ale dzięki temu książkę czyta się naprawdę szybko.

Trochę pomieszana ta książka. Niby jeden główny wątek ale czytając dalej można się pogubić o co tak naprawdę tutaj chodzi.

Dobra, choć nie tak dobra jak pierwsza część. Niektóre postacie pod koniec już irytują - ich zachowania.

Interesujące dwa śledztwa prowadzone równoległe przez dwie największe gwiazdy NYPD RED. Ostatnia wydana w Polsce książka z tej serii. Nie da się ukryć, że książki Pattersona czyta się szybko i sprawnie. Są taką miłą odskocznią w świecie thrillerów i sensacji, na które warto poświęcić chwileczkę 😀

Zwykły kryminał napompowany amerykańskim stylem życia. Najsłabsza z serii książek o NYPD Red. Wątek główny jeszcze dość ciekawy, ale poboczne historie głównych bohaterów mało interesujące. Czasami fabułę opanowywał wielki chaos. Jednakże czyta się szybko.

Celebrytka zostaje zamordowana w swojej limuzynie podczas kradzieży drogiego naszyjnika. W takiej sytuacji do akcji wkracza oddział NYPD Red. Jak to bywa w świetle reflektorów każdy ma coś do ukrycia.

Tą książkę czyta się lekko i łatwo. Cała intryga jest na tyle niejasna żeby wciągnąć nas do czytania. Pomimo że jest to kryminał/sensacja/triller czyta się lekko i łatwo. Cóż to takie czytadełko w sam raz na podróż pociągiem lub kilka godzina na lotnisku.

• Kryminał
  • 2017

Dodaj cytat z książki Śmierć na żywo