Kup teraz - 14 ofert w cenie od 15.00 zł do 30.47 zł

Śmierć na żywo

Marshall KarpJames Patterson Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: NYPD Red (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
NYPD Red 4

8,0
Hawk Gabrielle Charbonne...
Okładka książki The Summer House Brendan DuBois, James Patterson
5,5
The Summer House Brendan DuBois, Jam...
Okładka książki Nieuchwytny David Ellis, James Patterson
7,3
Nieuchwytny David Ellis, James ...
Okładka książki Gdzie jest prezydent Bill Clinton, James Patterson
6,5
Gdzie jest pre... Bill Clinton, James...

Bardzo dobra seria.

Kolejna dobra część z serii Nypd Red. Tak jak poprzednie czyta sie szybko o bardzo przyjemnie. Nie jest to może jakaś super ambitna pozycja, ale idealna na krótka chwilę odprężenia.

Fajniejsza niż dwójka. Bigos

Patterson w typowym dla siebie stylu. Dużo akcji i jeszcze więcej morderstw, a na deser trochę zbędne sprawy osobiste głównych bohaterów. Sporo tego wszystkiego, ale dzięki temu książkę czyta się naprawdę szybko.

Trochę pomieszana ta książka. Niby jeden główny wątek ale czytając dalej można się pogubić o co tak naprawdę tutaj chodzi.

Dobra, choć nie tak dobra jak pierwsza część. Niektóre postacie pod koniec już irytują - ich zachowania.

Interesujące dwa śledztwa prowadzone równoległe przez dwie największe gwiazdy NYPD RED. Ostatnia wydana w Polsce książka z tej serii. Nie da się ukryć, że książki Pattersona czyta się szybko i sprawnie. Są taką miłą odskocznią w świecie thrillerów i sensacji, na które warto poświęcić chwileczkę 😀

Zwykły kryminał napompowany amerykańskim stylem życia. Najsłabsza z serii książek o NYPD Red. Wątek główny jeszcze dość ciekawy, ale poboczne historie głównych bohaterów mało interesujące. Czasami fabułę opanowywał wielki chaos. Jednakże czyta się szybko.

Celebrytka zostaje zamordowana w swojej limuzynie podczas kradzieży drogiego naszyjnika. W takiej sytuacji do akcji...

Tą książkę czyta się lekko i łatwo. Cała intryga jest na tyle niejasna żeby wciągnąć nas do czytania. Pomimo że jest to kryminał/sensacja/triller czyta się lekko i łatwo. Cóż to takie czytadełko w sam raz na podróż pociągiem lub kilka godzina na lotnisku.

Mistrzostwo to nie jest, ale da się przeczytać. Ten tytuł z całego cyklu najmniej mi się podobał. Przebiegła Anna (i urna) uratowała książkę.

• 2018
  • E-book
  • Kryminały
  • 2017
  • Kryminał
  • 2017

Dodaj cytat z książki Śmierć na żywo