Śmierć na żywo

James PattersonMarshall Karp Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: NYPD Red (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
NYPD Red 4
kryminał, sensacja, thriller
Alina Patkowska

Okładka książki Nieuchwytny James Patterson, David Ellis
7,7
Nieuchwytny James Patterson, Da...
Okładka książki Gdzie jest prezydent James Patterson, Bill Clinton
6,6
Gdzie jest pre... James Patterson, Bi...
Okładka książki Czerwony alarm James Patterson, Marshall Karp
6,3
Czerwony alarm James Patterson, Ma...
Okładka książki First Love James Patterson, Emily Raymond
7,2
First Love James Patterson, Em...
Okładka książki Delikwentki James Patterson, David Ellis
6,4
Delikwentki James Patterson, Da...

Fajniejsza niż dwójka. Bigos

Patterson w typowym dla siebie stylu. Dużo akcji i jeszcze więcej morderstw, a na deser trochę zbędne sprawy osobiste głównych bohaterów. Sporo tego wszystkiego, ale dzięki temu książkę czyta się naprawdę szybko.

Trochę pomieszana ta książka. Niby jeden główny wątek ale czytając dalej można się pogubić o co tak naprawdę tutaj chodzi.

Dobra, choć nie tak dobra jak pierwsza część. Niektóre postacie pod koniec już irytują - ich zachowania.

Interesujące dwa śledztwa prowadzone równoległe przez dwie największe gwiazdy NYPD RED. Ostatnia wydana w Polsce książka z tej serii. Nie da się ukryć, że książki Pattersona czyta się szybko i sprawnie. Są taką miłą odskocznią w świecie thrillerów i sensacji, na które warto poświęcić chwileczkę 😀

Zwykły kryminał napompowany amerykańskim stylem życia. Najsłabsza z serii książek o NYPD Red. Wątek główny jeszcze dość ciekawy, ale poboczne historie głównych bohaterów mało interesujące. Czasami fabułę opanowywał wielki chaos. Jednakże czyta się szybko.

Celebrytka zostaje zamordowana w swojej limuzynie podczas kradzieży drogiego naszyjnika. W takiej sytuacji do akcji...

Tą książkę czyta się lekko i łatwo. Cała intryga jest na tyle niejasna żeby wciągnąć nas do czytania. Pomimo że jest to kryminał/sensacja/triller czyta się lekko i łatwo. Cóż to takie czytadełko w sam raz na podróż pociągiem lub kilka godzina na lotnisku.

Mistrzostwo to nie jest, ale da się przeczytać. Ten tytuł z całego cyklu najmniej mi się podobał. Przebiegła Anna (i urna) uratowała książkę.

Sławni jubilerzy przygotowali bardzo drogi naszyjnik dla bardzo popularnej aktorki. Po bardzo ważnym przyjęciu aktorka udaje się w bardzo drogim naszyjniku na bardzo ważną premierę. Bardzo szybko zostaje zamordowana, a naszyjnik bardzo szybko skradziony.

Równie szybko na miejscu pojawia się ekipa najbardziej fajtłapowatych policjantów, jakich nosił Nowy Jork. Policjanci...

Może nie jest to najlepsza część z tej serii, ale i tak czytało się szybko i wciągnęła mnie książka niesamowicie, czekam z niecierpliwością na kolejne.

Dyskusje

• 2018
  • Chcę kupić
  • Kryminały
  • E-book
  • Posiadam :)
  • 2017

Dodaj cytat z książki Śmierć na żywo