Katlyn Chase

Wydawnictwo: Witanet
Miriam Fraser

Katlyn Chase to piąta książka autorki ukrywającej sie pod pseudonimem Dragona Rock. Podobnie jak pozostałe książki porusza kwestie relacji damsko-męskich, potrzeby miłości, partnerskich relacji. Lecz ta książka jest bardziej odważna ze względu na rozwinięcie wątku potrzeb erotycznych tytułowej bohaterki. Samotność to ciężka sprawa. I miałam już jej dość. Moja siostra żyła ze znamieniem...

Samotność to ciężka sprawa. I miałam już jej dość. Moja siostra żyła ze znamieniem światła w sobie, podczas gdy ja byłam mrokiem. Zawsze sądziłam, że to dlatego nie mogę znaleźć dla siebie nikogo. Tymczasem dzisiejszy bankiet zmienił wszystko. Jak się okazuje, nawet ucieleśnienie mroku może znaleźć kogoś dla siebie. Choć nie spodziewałam się, że znajdę więcej niż jedną osobę… Nie wiem jednak, co może przynieść nam los. Czy pożądanie, jakie nas połączyło, wystarczy, by wytrwać wieczność?

Katlyn Chase

źródło opisu: http://www.witanet.net/katlyn-chase/

źródło okładki: http://www.witanet.net/katlyn-chase/

Miriam Fraser | 2017-03-22
Na półkach: Przeczytane, E-book, 2017
Przeczytana: 22 marca 2017

Nie wiem dlaczego zabrałam się za tą książkę. Może dlatego bo miałam ochotę na lekką i krótką historię... Powieść te kryteria zaliczyła, ale nic poza tym. Książka nie dla wymagających.

Historia osadzona jest w fantastycznym świecie, w którym są różnorakie stworzenia tj. elfy, czy zmiennokształtni. Opowiada ona perypetię pozornie gorszej siostry, tytułowej Katlyn, której cały świat się zmienia gdy poznaje dwóch niesamowitych i przystojnych mężczyzn. Już od pierwszego wejrzenia są nią zauroczeni. I ze wzajemnością.

nihmetay | 2017-04-28
Przeczytana: 28 kwietnia 2017

Mam bardzo mieszane uczucia co do tej "książki". Jest to raczej opowiadanie i to niskich lotów, określiłabym je jako "harlequin fantasy". Mocno erotyczna historia, którą autorka ubarwiła magicznymi istotami. Szczerze przyznam, że czytając ją w pewnym momencie poczułam się zniesmaczona i zdegustowana.
Takie sobie erotyczne pisadło. Mnie nie ujęło pod żadnym względem, ale może znajdzie w kimś innym swojego zwolennika, niemniej jednak ja nie polecam.

alusia1327 | 2017-07-04
Przeczytana: 04 lipca 2017

Moja pierwsza i zarazem ostatnia myśl po przeczytaniu tej książki: WTF

pinqumona | 2017-05-16
witanet | 2017-05-05