Joga nidra. Sztuka relaksacji

Wydawnictwo: Książka i Wiedza
zdrowie, medycyna

Joga nidra jest sztuka relaksacji i znaczy tyle co joga snu . Jest jednym ze stopni jogi klasycznej, a podstawowym jej celem jest uzyskanie stanu przeciwnemu napięciu, tj. stanu rozluźnienia, dobrego samopoczucia i integracji. Książka adresowana jest do wszystkich poszukujących i kreatywnych osób, które zainteresowane są ćwiczeniami jogi, oraz do nauczycieli jogi i terapeutów zajmujących się treningami relaksacyjnymi i antystresowymi.

DurgaRE | 2011-05-03
Na półkach: Przeczytane, Tzw. EZO