Schorzenia wieku podeszłego

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Lekarz rodzinny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Septem
zdrowie, medycyna

Czujesz, że Twoja kondycja fizyczna nie jest już tak dobra jak kiedyśa zdarza Ci się zapominać o ważnych sprawacha Twój wzrok i słuch często zawodząa A może zauważasz te objawy u swoich rodziców bądź dziadkówa Trudno się z tym pogodzić, ale organizm ludzki starzeje się od około trzydziestego roku życia. Po sześćdziesiątce rozpoczyna się &„,wiek podeszły&”,. W Twoim ciele gromadzą się uszkodzone komórki, a narządy i układy zaczynają gorzej funkcjonować. Nie poddawaj się jednak! za Twoją długowieczność w aż 70% odpowiadają czynniki środowiskowe, czyli te, na które możesz wpływać. Nie trać czasu i dowiedz się:za które zmiany zachodzące w Twoim organizmie odpowiedzialny jest proces starzeniaaJak dbać o serce, układ nerwowy, poziom hormonów, kości oraz stan psychiki, by doczekać sędziwego wiekuaCzym charakteryzują się poszczególne schorzenia wieku starczegoaJaki tryb życia, dieta, rehabilitacja i środki farmakologiczne są najodpowiedniejsze przy Twoich chorobachaSeria Lekarz rodzinny to nieocenione źródło informacji pomagające zrozumieć podstawowe zagadnienia związane z daną chorobą. Informacje są przedstawione w przystępny sposób i nie pomijają żadnych istotnych szczegółów. Wszystkie książki powstały pod czujnym okiem ekspertów, w oparciu o najnowsze, kompleksowe dane.Weź swoje zdrowie we własne ręce i zacznij aktywnie wpływać na przebieg choroby. Tak wiele zależy od Ciebie!