Włoski w samochodzie. Kurs podstawowy

Wydawnictwo: Edgard
kamk

Włoski w samochodzie Kurs podstawowy: - dla początkujących i wszystkich, którzy chcą szybko przypomnieć sobie podstawy języka włoskiego - ponad 70 minut nagrań profesjonalnych lektorów - ponad 650 niezbędnych słów i zwrotów - aktualne dialogi pokazujące użycie języka w praktyce - przydatne zagadnienia, m.in. pytanie o drogę, zamawianie dania w restauracji, kupowanie biletu - dodatkowo...

Włoski w samochodzie Kurs podstawowy:
- ponad 70 minut nagrań profesjonalnych lektorów
- ponad 650 niezbędnych słów i zwrotów
- aktualne dialogi pokazujące użycie języka w praktyce
- dodatkowo książeczka z pełnym zapisem nagrań wraz z tłumaczeniami

Z kursem Włoski w samochodzie nauczysz się nowych słów i zwrotów metodą powtarzania, poznasz gotowe wzorce komunikacyjne, udoskonalisz rozumienie ze słuchu, poprawisz wymowę i akcent oraz bez problemu porozumiesz się z obcokrajowcami!

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/wloski-w-samochodzie-kurs-podstawowy/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/wloski-w-samochodzie-kurs-podstawowy/

Na półkach