U zemlji krvi i idiota

Wydawnictwo: V.B.Z. d.o.o.
chorwacki
Dominika

Vedrana Rudan pozwala sobie powiedzieć to na co inni sobie nie pozwalają. O Chorwatach i Serbach, o Ameryce, Izraelu i Palestyńczykach, o Kościele katolickim, o kobietach i mężczyznach, o sobie i swoim mężu... Uwielbia poruszać tabu, które uniemożliwia nam możliwość wyrobienia własnego zdania i jasnego spojrzenia. Nawet jeśli czasami przesadza nieomylnie odkrywa dwulicowość, szowinizm,...

Uwielbia poruszać tabu, które uniemożliwia nam możliwość wyrobienia własnego zdania i jasnego spojrzenia. Nawet jeśli czasami przesadza nieomylnie odkrywa dwulicowość, szowinizm, prymitywność, nadużycia... jednym słowem nieprawdę. Sprawdźcie i wy dlaczego te teksty Vedrany Rudan, które są opublikowane w Nacionalu i na jej blogu do teraz przeczytane są więcej niż dwa miliony razy.

źródło opisu: http://www.rudan.info/knjige/u-zemlji-krvi-i-idiota/

źródło okładki: http://www.delfi.rs/_img/artikli/2013/04/u_zemlji_krvi_i_idiota_vv.jpg

Dominika | 2017-02-06
Przeczytana: 06 lutego 2017