Klucz do sekretu. Przyciągnij do siebie wszystko, czego pragniesz

Wydawnictwo: Onepress

Książka idąca krok dalej niż Sekret Joe Vitale autor bestsellerów Moc przyciągania i Hipnotyczny marketing bohater megahitu The Secret Tym, którym podobała się książka Moc przyciągania i film The Secret, Joe Vitale sprawił kolejną miłą niespodziankę. Klucz to wyjątkowy poradnik, który pokazuje, jak wprowadzić prawo przyciągania w życie! Jessica Biel, aktorka i filantropka Przekonania determinują to, czego doświadczamy. Nie ma żadnych zewnętrznych przyczyn David Hawkins Ustaw wewnęt

charu | 2014-09-12

Po fascynacji "Sekretem", "Potęgą podświadomości", "Systemem klucza uniwersalnego" przyszła kolej na kolejną książkę, a jest nią "Klucz do sekretu" autora znanego z pierwszej wymienionej przeze mnie książki i filmu pod tym samym tytułem.
Joseph "Joe" Vitale jest doskonałym przykładem na to, że prawo przyciągania działa zawsze i wszędzie. Kiedyś doświadczony losem bezdomnego, dzisiaj szczęśliwy i zamożny człowiek.
Autor genialnie wyciąga na światło dzienne to, co blokuje człowieka i nie pozwala mu osiągnąć upragnionego szczęścia, rozprawia się z fałszywymi przekonaniami, z naszym "Progiem zasługiwania". Proponuje też szereg metod oczyszczania po to, by pozbyć się niechcianych emocji i myśli.

"Jeżeli dzisiaj rano obudziłeś się bardziej zdrowy niż chory, jesteś większym szczęśliwcem niż milion ludzi, którym nie uda się dożyć końca tego tygodnia, jeżeli w Twojej lodówce jest jedzenie, masz w co się ubrać, gdzie mieszkać i spać, jesteś bogatszy niż 75 procent ludzi na...

Wierzchu | 2018-01-03

Kiedy zacząłem interesować się rozwojem osobistym, mentalnym, wszędzie była mowa o „Sekrecie”. Nie do końca wiedziałem o co chodzi, więc nieco wygooglowałem i dowiedziałem się, że chodzi o popularny na całym Świecie film, pt. „Sekret”. Gdy go obejrzałem, w mojej głowie przestawiło się kilka zębatek i zacząłem inaczej podchodzić do codzienności. Niedługo później, podczas wizyty w lokalnej księgarni natknąłem się na książkę o tym samym tytule. Wziąłem ją do ręki, przekartkowałem, ale że nie jestem fanem tego typu pisma (książka w formie dialogu wielu autorów) przeglądałem dalej regał z poradnikami i znalazłem klucz – „Klucz do sekretu”. Jako, że była to moja pierwsza drukowana książka z typowo poradnikowych, rozwojowych, postanowiłem Ją również jako pierwszą zrecenzować na blogu. 🙂

O książce

Książka od samego początku pokazuje jak ważne w życiu jest pozytywne nastawienie do życia – na pierwszych stronach możemy znaleźć „Kredo Optymisty”, które od samego przeczytania daje...

Paulina | 2017-04-10
Szymon Bodych | 2017-02-02