Prawo przyciągania

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
The Law of Attraction: The Basics of the Teachings of Abraha
poradniki
Ewelina

Podobne przyciąga podobne - tak brzmi Prawo Przyciągania - pierwsze z fundamentalnych praw regulujących życie we Wszechświecie! Za tą, wydawać by się mogło że skromną definicją, kryje się bogactwo wiedzy o życiu wewnętrznym każdego człowieka oraz głębia możliwości płynących z umiejętnego wykorzystania tkwiącego w nas potencjału! Teraz masz szansę wykorzystać tę wiedzę! Energią psychiczną rządzą inne prawa niż te, o których uczyłeś się na lekcjach fizyki. Przeciwności wcale nie muszą się przyciągać i okazuje się, że praktyka najczęściej to potwierdza! Dlatego „nieszczęścia chodzą parami”, a „swój ciągnie do swego”! Odpowiednio ukierunkowana myśl i umiejętnie ukształtowana energia psychiczna są kluczami do życia w szczęściu i do tego, by świadomie kształtować swoją rzeczywistość! Należy się „tylko” tego nauczyć! Prawo Przyciągania to praktyczny poradnik, który Ci to umożliwi! Wykorzystaj potencjał własnej podświadomości do tego, by tworząc rzeczywistość wokół siebie, móc przyciągnąć jak najwięcej szczęścia!

źródło opisu: Studio Astropsychologii, 2008

źródło okładki: http://talizman.pl

Zaczytana | 2014-03-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2013

Trochę "nawiedzona". Tj. dla osób, które mają bardzo silną wiarę albo są mocno uduchowieni.
Do mnie, jako agnostyka nie przemówiła.
Kolejny minus - trudno jest dostać tą książkę w bibliotece, czy w innym formacie, koniecznym jest ją kupić, a po przeczytaniu stwierdzam, że nie warto było niestety... A szkoda, bo Prawo Przyciągania jest bardzo często poruszaną kwestią, przez wiele osób.

ZielonaCytryna | 2012-05-15
Przeczytana: 16 maja 2012

Książkę Esther i Jerry’ego Hicksów trudno jest rozpatrywać w kategoriach książki dla każdego. Nie wszyscy bowiem przepadają za poradnikami traktującymi o samorealizacji, czy spełnianiu marzeń. Jeśli jednak mamy dowiedzieć się, co sprawia, że pewne rzeczy nam się udają, a inne wprost przeciwnie, "Prawo przyciągania" może pomóc nam w znalezieniu odpowiedzi na to pytanie.

Małżeństwo Hicksów porusza w swej książce kwestię tytułowego prawa przyciągania. Prawa, które decyduje o tym, czy nasze pragnienia (lub obawy! – Hicksowie piszą, że myślenie o złych rzeczach może je faktycznie do nas przyciągnąć) zostaną zrealizowane. W każdej z pięciu części książki (Nasza droga do doświadczenia Abrahama, Prawo Przyciągania, Nauka o Celowym Tworzeniu, Sztuka Przyzwalania, Segment Intencje) Hicksowie dyskutują z Abrahamem – jak sami twierdzą – grupą miłujących osób, które są w pewnym sensie ich duchowymi przewodnikami. Zadają mu pytania odnośnie prawa przyciągania, z których dowiadujemy się, co...

Lukrecja91 | 2016-02-11
Przeczytana: 11 lutego 2016

WTF??? Tego się nie da czytać. Już pomijam same kwestie uduchowionych dyrdymałów, bo to - powiedzmy - kwestia gustu, ale przez ten niewielki fragment, który przeczytałam (zanim cisnęłam podkurzona książką o podłogę) absolutnie NIE ROZUMIAŁAM, CO JEST NAPISANE NA TYCH KARTKACH. Po prostu nie wiedziałam, co czytam. I teraz pytanie:

Czy oryginalna wersja książki została wrzucona do Google tłumacza, po czym przekopiowana bez żadnych zmian do polskiego wydania, czy do jej przełożenia zatrudniona została osoba, która dopiero uczy się języka polskiego?

hehe | 2016-12-04
Bookman | 2016-04-08