Możesz jeśli myślisz, że możesz

Tłumaczenie: Ewa Czerwińska
Wydawnictwo: StudioEMKA
You Can If You Think You Can
83-8588-12-55
pozytywne myślenie
poradniki

Filozofia pozytywnego myślenia proponowana przez Normana V. Peale`a wywiera niezwykły wpływ na miliony ludzi na całym świecie. Jego książki, kalsyczne i ponadczasowe w swoim przesłaniu a nieocenione dla praktyki codziennego życia, zapewniają inspiracje wtedy, kiedy najbardziej jej potrzebujesz i prowadzą w kierunku pełniejszego, szczęśliwszego, bardziej satysfakcjonującego życia.

| 2014-03-13

Mnie bardzo pomogla :-) Wydawała mi się taka zbyt wydumana, zbyt uduchowiona, ale dzięki niej zdałam na prawko :-) Możesz, jeśli myślisz, że możesz :-)Mogłam i zdałam :-) Polecam!

endiefi | 2015-02-13

Odmieniła ona sposób patrzenia przeze mnie na świat, pozwala uwierzyć w swoje nieskończone możliwości, sprawia,jak otworzysz się na nową ową zdobywaną wiedzę,że zaczynasz wierzyć że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, wierzyć że dasz rade zdziałać wszystko i podołać wszystkiemu.
To są moje osobiste odczucia.
Nie umiem dosadnie wyrazić jaka moc przelałam się do mnie podczas czytania.
Spróbuj sam i zmieniaj swoje życie na lepsze:)
Polecam.

| 2016-03-13

Pozytyw tej książki to fakt, że niesie ze sobą duży ładunek motywacji do działania. Podstawy naukowe? Liche, ale cóż autor nie jest z wykształcenia psychologiem. Dużo pozytywnej energii i przykładów z życia. Książka może dać pozytywnego kopa, aczkolwiek jej podstawy naukowe są co najmniej liche.

Dla fanów psychologii pozytywnej polecam książki Barbary Frederickson i Martina Seligmana.

Rafael | 2014-08-17
Przeczytana: 04 marca 2010

Klasyka książek terapeutycznych, Dr Peale wskazuje drogę do osiągnięcia celu i bycia osobą szczęśliwą , ujwania często zapominaną prawdę że wszystko możemy osiągnąć pod warunkiem że najpierw uwierzymy że nie przekracza to naszych mozliwości

Rasia | 2015-04-12
Przeczytana: 12 kwietnia 2015

Pierwszym poradnikiem psychologicznym, z jakim się zetknęłam było "6 najważniejszych decyzji, które kiedykolwiek podejmiesz". Nigdy nie myślę o podobnych książkach, że zmienią mi życie, jednakże po prostu interesują mnie same poglądy innych ludzi, ich zapatrywanie się na świat, osobiste historie. Z tego względu takie poradniki podobają mi się, zwłaszcza z jakimiś wysnutymi tezami, wykresami i Bóg wie, czym jeszcze. Dlatego sięgnęłam po książkę Normana Peala.
Nie znalazłam w niej jednak nic z tego, co wymieniłam na górze. Nie zrozumcie mnie źle - rozumiem, że ta lektura może pomóc i pomogła wielu ludziom, jednakże ogólnikowy sposób, w jaki jest napisana, mnie osobiście nie daje do zrozumienia kompletnie nic. Weźmy na przykład sposób radzenia sobie z problemami. Należy rozłożyć go na części pierwsze. I tu autor przytacza przykład swojego problemu, którego nie opisuje i rozwiązanie, które jest po prostu analizą zmartwienia, choć czytelnik nawet nie wie, jak ono wygląda. Opowieści...

Sylwia88 | 2019-01-24
Przeczytana: 12 sierpnia 2016

Jest to książka tego samego autora, który napisał „Moc pozytywnego myślenia”. Nie jest tak dobra jak poprzednia, ale jednak wartościowa i można z niej wiele wynieść pozytywnych rzeczy. Dlatego jak najbardziej polecam, nie będzie to zmarnowany czas.

Pinius11 H | 2012-08-01
Przeczytana: 15 kwietnia 2011

Książkę można czytać jak zwykłą powieść. Dopiero po pewnym czasie zaczynamy się zastanawiać i jeżeli jesteśmy otwarci to zaczynamy postępować tak jak tego byśmy chcieli. Pozycja do której fragmentów często wracam.

Warsztat | 2018-05-02
Przeczytana: październik 2014

Warta przeczytania. Trudna dla osoby niewierzącej. Prawdą jest przesłanie myśli zawartej w tytule.

dominika446 | 2018-04-27
Przeczytana: 27 kwietnia 2018

Polecam każdemu lecz szczególnie tym, których dni są pełne stresy, niepokoju

| 2011-11-04
Przeczytana: 2007 rok

Jedna z moich ulubionych ksiazek. Polecam serdecznie!