Planeta Wenus Dziełem Bogów- Kosmitów

Wydawnictwo: Amber
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Atlantyda dziełem cywilizacji pozaziemskiej.Rysunki z płaskowyżu Nazca pozostałościami kosmicznej windy.Opis jej montażu w świętej księdze Majów Popol Vuh.Vimany starożytne statki powietrzne służące jako kosmiczne promy.Tablice astronomiczne z Niniwy świadectwem potopu sprowadzonego przez bogów-kosmitów.zdjęcia NASA dowodem kosmicznej katastrofy& 13 500 lat temu w Układzie Słonecznym doszło do kosmicznej kolizji. Planeta X zderzyła się z Jowiszem, dając początek pasowi asteroid i planecie Wenus. zderzenie było wynikiem świadomego działania pozaziemskiej cywilizacji, dysponującej wysoko rozwiniętą technologią.Jaki cel przyświecał kosmitoma Czy w wyniku katastrofy bogowie-astronauci przybyli na ziemię, a potem pozostawili ślady swojej obecności na wszystkich kontynentach starożytnego świata i doprowadzili do potopu, który miał oznaczać zagładę rodzaju ludzkiegoa I czy w przyszłości kosmici będą szukać nowej przestrzeni życiowej na naszej planecieaCzy bogowie powrócąa

Fasoletti | 2012-06-11
Przeczytana: 19 czerwca 2012

Ciekawa książka, wysnuwająca interesujące teorie poparte wiarygodnymi argumentami. Niestety napisana nieco chaotycznie, przez co czasami trzeba kilka razy przeczytać dany fragment, żeby zrozumieć co Autor miał na myśli.

Omega_Prime | 2016-09-15
Paulo Silêncio | 2015-10-22