Dom pełen harmonii. Oczyść mieszkanie, oczyść życie.

Tłumaczenie: Kamila Knockenhauer
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Home in harmony. Designing an inspired life
poradniki
joajed

Mieszkanie to miejsce wypoczynku i relaksu. Dla naszego zdrowia i samopoczucia ważne jest, byśmy czuli się w nim dobrze. Autorka podpowiada jak stworzyć pełen inspiracji dom, który zagwarantuje Ci same korzyści i pozytywnie wpłynie na każdą sferę Twojego życia. Podaje wiele praktycznych wskazówek do zaaranżowania pięknej i przepełnionej pozytywną energią przestrzeni. Dzięki niej zdobędziesz wiedzę na temat odpowiednich produktów, nietoksycznych materiałów i rozwiązań dla Twojego mieszkania oraz dowiesz się, jak czynniki te wpływają na Twoją wygodę i samopoczucie. Ponadto zmienisz swoje stare przyzwyczajenia oraz przekształcisz je w pozytywne, twórcze inspiracje. Nauczysz się również korzystać z zasad Feng Shui. Stwórz harmonię w swoim domu i życiu.

źródło opisu: Studio Astropsychologii, 2015

źródło okładki: Studio Astropsychologii, 2015