giovanna

Minette Rideau podczas pobytu we Francji zakochała się i pozwoliła uwieść szpiegowi, Paulowi Moreau. Mimo burzliwego rozstania, udało jej się jednak zachować romans w tajemnicy. Teraz, staraniami siostry i jej angielskiego męża ma zostać wprowadzona do londyńskiego towarzystwa. Tuż przed pierwszym balem okazuje się, że Moreau wrócił do Anglii i zamierza ją szantażować. Aby uchronić rodzinę...

Tuż przed pierwszym balem okazuje się, że Moreau wrócił do Anglii i zamierza ją szantażować. Aby uchronić rodzinę przed skandalem, Minette musi odebrać mu medalion ze swoją podobizną – jedyny dowód romansu.

Prosi o pomoc przyjaciela, sir Fredericka, księcia Falconwood...

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3311,sekret-debiutantki.html

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3311,sekret-debiutantki.html

Stella_Nv | 2018-02-06
Przeczytana: 06 lutego 2018