Włamywacz, który malował jak Mondrian

Cykl: Bernie Rhodenbarr (tom 5)
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
The Burglar Who Painted Like Mondrian

Kolejna książka cenionego przez Jacka Kaczmarskiego twórcy kryminałów. Dalsze przygody bohatera poznanego przez czytelników w powieści Pokorny włamywacz.Bernie Rhodenbarr w ciągu dnia sprzedaje książki w swoim antykwariacie w Greenwich Village, a w nocy włamuje się do mieszkań. Tym razem Bernie niczego nie ukradł, ale policja podejrzewa go o kradzież obrazu wartego ćwierć miliona dolarów i zamordowanie dwóch osób.

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca

Beti | 2014-06-04
Przeczytana: 18 lipca 2014

Fajny kryminał z poczuciem humoru .

Fany Fern | 2012-02-01
Przeczytana: 01 lutego 2012

świetna książka, jak zawsze Block prowadzi wiele wątków z humorem i polotem, uwielbiam go!

b_acha | 2013-10-02
Przeczytana: 03 listopada 2013