Aced. Uwikłani

Okładka książki Aced. Uwikłani K. Bromberg
Okładka książki Aced. Uwikłani
K. Bromberg Wydawnictwo: Editio Cykl: Driven (tom 4) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Driven (tom 4)
Marcin Machnik
romans erotyk new adult Bromberg Driven

Uwielbiam!! Ta seria jest niesamowita ❤️ Polecam każdemu!! ✊

Uwielbiam!! Ta seria jest niesamowita ❤️ Polecam każdemu!! ✊

Zaczelam ta serie czytac od tego tomu, wiec czasami troszke sie gubilam. Ale pomimo tego mozna latwo sie polapac ze latwo bohaterzy nie mieli.Historia ciekawa i z pewnoscia kiedys moze przeczytam pierwsze tomy- polecam

Czy żałuję faktu, iż nie znam poprzednich części tej serii? I tak i nie. Z jednej strony ich historia wydaje się bardzo ciekawa i być może zupełnie inaczej odebrałabym ten konkretny tom. Może z większym zrozumieniem, empatią i fascynacją. Ale mam wrażenie, że te powieści nie różnią się niczym szczególnym od tego, co do tej pory czytałam. Tak więc wiele rzeczy mogę sobie sama dopowiedzieć, czytając skrócone opisy na tylnich okładkach wcześniejszych lektur. Wracając jednak do owej książki, bardzo irytowali mnie główni bohaterowie. Ich zachowanie w obliczu nowej sytuacji, stawało się nieodpowiedzialne, egoistyczne, szczególnie dotyczyło to Rylee. Dla niej nie liczyło się zdrowie kogoś, kto powinien być najważniejszy, gdyż często kierowała się dobrem ogółu i tego, co sama sobie stworzyła w głowie. On też nie wykazał się odpowiedzialnością w chwili, gdy w jego rodzinie było na prawdę źle. Dopiero ingerencja innych powoli uświadamiała mu, jak bardzo się mylił.

Fabuła- początkowo dość ciekawa i ekscytująca, pomijając niektóre zachowania bohaterów, ale bez efektu WOW. Dzięki nagłym zwrotom akcji możemy wspólnie przeżywać wszelkie emocje postaci, ich wzloty i upadki. Jesteśmy świadkami ich szczęścia, radości i wielkiej miłości, które dość szybko zmieniły się w żal, smutek i zagubienie. Przez połowę tej książki było świetnie, wciągająco i fascynująco, lecz potem całe moje zainteresowanie zmniejszyło się, by na końcu pozostała gorycz i rozczarowanie.

Podsumowując, "Aced. Uwikłani" K.Bromberg to niestety, jak dotąd najsłabsza powieść w wykonaniu tejże autorki. I choć bardzo się starałam, bo początek zapowiadała się ciekawie i intrygująco, w sumie poczułam niesmak. Spodziewałam się czegoś zupełnie innego, przynajmniej bardziej walecznych i silnych bohaterów, a dostałam słabe i nieodpowiedzialne postacie. Całość w konsekwencji może być, ale szału nie ma. Czy sięgnę po poprzednie części- nie wiem? Może kiedyś, ale na pewno nie tak prędko.

47/2020
Szkoda ze to juz koniec tej cudownej historii. Colton i Rylee zostana w moim sercu na dlugo

47/2020

Wspaniała

Wspaniała

Nie uważam ani tej części, ani całej serii za wybitne, ale przyznaję, że książki K. Bromberg wciągają. "Aced" porusza kilka wątków, ale zdecydowanie wiodącym jest depresja poporodowa, co jest dość nieoczywiste, jeśli chodzi o romanse. Ogólnie książka ma dość specyficzny, nieco dołujący klimat.
Po kolejne tomy serii w najbliższym czasie nie sięgnę. Mam chwilowo dosyć dramatów ludzkich w takim wydaniu.

Po kolejne tomy serii w najbliższym czasie nie sięgnę. Mam chwilowo dosyć...

Cała seria bardzo nierówna. Po zupełnie niepotrzebym tomie z "przemyśleniami" Coltona, kolejny jest znaczenie lepszy. I chyba najciekawszy i najmniej schematyczny. Nie wszystko układa się po myśli głównym bohaterom. Jest oczywiście happy end ale nie powoduje on zgrzytania zębami.

Epilog części trzeciej serii Driven był tak sugestywny, że długi czas miałam wrażenie, iż część czwarta cofająca czas w stosunku do epilogu o cztery lata, a mająca miejsce 6 lat po ślubie Coltona i Rylee, jest kompletnie zbędną opowieścią. Mimo to dobrze było poczytać o bohaterach, których polubiłam, mało tego, pójdę o krok dalej i zacznę teraz zgłębiać perypetie ich przyjaciół w kolejnych tomach. Z pozytywów: dobrze było czytać, że nie tylko facet może walczyć ze swoimi demonami, a w tego typu seriach jest to w zasadzie na porządku dziennym.
Ponadto uważam, że autorka mogła bardziej wyszlifować wątek Eddie'go, który został w moim odczuciu beznadziejnie zamknięty.
Jak już nadmieniłam, epilog tomu trzeciego pozbawił mnie tchu, kiedy Zander zdjął kask na torze a Colton powiedział do niego "synu", więc tutaj cały proces adopcji był dla mnie trochę... hmmm... meh.

Uwielbiam, uwielbiam i jeszcze raz uwielbiam.

Uwielbiam, uwielbiam i jeszcze raz uwielbiam.

W tej części znów przenosimy się w świat Coltona i Rylee, którym kilka lat temu udało się złożyć przysięgę małżeńską mimo różnych perypetii. Dzisiaj są dojrzalsi, mądrzejsi, ale los szykuje dla nich sporo niespodzianek, nie zawsze miłych.
Poprzednie tomy mnie zachwyciły, ten jest tylko dobry. Dużym plusem tej części jest jednak sposób kreacji głównego bohatera. Colton przeszedł niesamowitą metamorfozę. Z playboy’a, hulaki, aroganta zamienił się w dojrzałego, poważnego, odpowiedzialnego mężczyznę, który dla rodziny jest w stanie zrobić wszystko. A miłość do Rylee pogłębiła się, absolutnie nie tracąc na namiętności.

• 2017

K. Bromberg Aced. Uwikłani Zobacz więcej