Kuchnia Polska. Doskonałe przepisy dla każdej Pani Domu!

Okładka książki Kuchnia Polska. Doskonałe przepisy dla każdej Pani Domu! Ewa Aszkiewicz
Okładka książki Kuchnia Polska. Doskonałe przepisy dla każdej Pani Domu!
Ewa Aszkiewicz Wydawnictwo: Publicat kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Kuchnia Polska.Doskonałe przepisy dla każdej Pani Domu!
Publicat
2003-01-01
2003-01-01
kuchnia polska kulinaria przepisy przepisy kulinarne

1969

Przeważnie korzystam z przepisów na ciasta- i z nich jestem zadowolona,a co się tyczy potraw ,to byłam trochę zaskoczona ,bo nie znalazłam np;przepisu na kluski śląskie.

Osobiście uważam, że książka jest bardzo dobra, w myśli typowej książki kucharskiej kiedy masz na coś ochotę a nie wiesz jak to przyrządzić, albo masz coś w lodówce a nie wiesz co z tego zrobić. Przepisy nie sa specjalnie wymyśle, wiec po książkach Nigelli czy Magdy Gessler itd. niektórzy pewnie będą zawiedzeni, że wokół przepis nie ma tej magicznej otoczki. No nie ma. Ale mi w niczym to nie przeszkadza odtwarzać po kolei smaki znanych mi z dzieciństwa potraw. Jako młoda żona, prowadząc dom daleko od rodzinnych stron, nie zawsze mam możliwość zadzwonić do mamy, babci czy teściowej po poradę w kwestii gotowania, i ta książka sprawdza się całkowicie.

Na półkach: , , , , , , ,

Jeśli jakaś potrawa jest czerwona, to na pewno jednym z jej składników będzie keczup! Dramat. :(

Super.Pełno świetnych przepisów.Polecam,śledzie po królewsku i domowe ptasie mleczko.

• Kuchnia
  • Kulinaria
  • Kulinarne
  • W codziennym użyciu
  • Własne

Dodaj cytat z książki Kuchnia Polska. Doskonałe przepisy dla każdej Pani Domu!