Po prostu gotuj

Wydawnictwo: MediaWorxx
6 (44 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
kuchnia, kulinaria
Maja

Moja książka "Po prostu gotuj!" to zbiór najlepszych przepisów z mojego programu telewizyjnego i jeszcze takich, o których nikomu nie mówiłem!W książce umieściłem dla Was dokładny czas przygotowania i pieczenia potraw, dzięki czemu zawsze wyrobicie się z ich przyrządzeniem na przyjście gości. W książce znajdziecie moje przepisy na zupy, sałatki, makarony, mięsa, ryby, desery i inne moje pomysły. Dzięki łatwemu indeksowi znalezienie wybranego dania nie sprawi Wam trudności. Piszę również o ziołach, których często dodaję do moich potraw. Nie zabraknie też informacji o użytecznych przyborach kuchennych. Wyjdą na jaw wszystkie moje kuchenne triki, no prawie wszystkie.

źródło opisu: Media - Worxx, 2005

źródło okładki: Media - Worxx

Jola | 2010-10-26
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 26 grudnia 2005

Według mnie jest to najlepsza ze wszystkich 3 książek z przepisami Pascala!
Świetne dania, piękne fotografie, proste opisy.

She | 2011-11-21

Piekne zdjęcia, smakowite przepisy i długie popołudnia spędzone na gotowaniu w doborowym towarzystwie. Szczegółowa, rzeczowa i bardzo przystępnie podana propozycja.

Ka_Ha | 2014-03-09
Na półkach: Kuchnia, Przeczytane

Ja rozumiem, że wydanie sponsorował m.in. Knorr, ale zalecanie przez kucharza używania kostki bulionowej jako przyprawy zakrawa o kulinarną prostytucję. Wykreślając z przepisów syf knorra, z Pascalem można ugotować szybkie i proste dania z dostępnych dla każdego składników. Taki casual pomocny jedynie dla początkujących.

Bascha | 2016-08-01
Yumi | 2016-02-20