Kuchnia Polska 1001 przepisów

Wydawnictwo: Publicat

1001 przepisów Dania na każdą okazję, na co dzień i od święta Stopień trudności Liczba porcji Czas przygotowania Kaloryczność potraw Koszt wykonania

Madi | 2016-12-05

Przeważnie korzystam z przepisów na ciasta- i z nich jestem zadowolona,a co się tyczy potraw ,to byłam trochę zaskoczona ,bo nie znalazłam np;przepisu na kluski śląskie.

wiejskifilozof | 2014-04-24

Super.Pełno świetnych przepisów.Polecam,śledzie po królewsku i domowe ptasie mleczko.

Przeczytana: 11 stycznia 2012

Osobiście uważam, że książka jest bardzo dobra, w myśli typowej książki kucharskiej kiedy masz na coś ochotę a nie wiesz jak to przyrządzić, albo masz coś w lodówce a nie wiesz co z tego zrobić. Przepisy nie sa specjalnie wymyśle, wiec po książkach Nigelli czy Magdy Gessler itd. niektórzy pewnie będą zawiedzeni, że wokół przepis nie ma tej magicznej otoczki. No nie ma. Ale mi w niczym to nie przeszkadza odtwarzać po kolei smaki znanych mi z dzieciństwa potraw. Jako młoda żona, prowadząc dom daleko od rodzinnych stron, nie zawsze mam możliwość zadzwonić do mamy, babci czy teściowej po poradę w kwestii gotowania, i ta książka sprawdza się całkowicie.

Jeśli jakaś potrawa jest czerwona, to na pewno jednym z jej składników będzie keczup! Dramat. :(

Bascha | 2016-08-01
fiurka85 | 2016-04-28