Herbata

Wydawnictwo: Muza
83-7319-472X

Herbata jest jednym z najstarszych i najpopularniejszych napojów na świecie. Nic więc dziwnego, że poświęcono jej wiele miejsca w literaturze i sztuce, że miała tak ogromny wpływ na kształtowanie się tradycji i obyczajów w wielu krajach. Prawidłowe parzenie herbacianych liści gwarantuje uzyskanie maksimum zadowolenia z picia herbaty i daje łatwą możliwość połączenie przyjemnego z pożytecznym.

(Z okładki)

Książka zawiera opowieści o herbacie uzupełnione przepisami parzenia herbaty, na potrawy z herbatą, pasty, ciasteczka, konfitury, likiery, nalewki.

źródło opisu: z okładki; z autopsji

Karolina | 2015-04-23
Przeczytana: luty 2015