Rubinowa Strażniczka

Tłumaczenie: Karolina Post-Paśko
Cykl: Trylogia Spadkobiercy Arrabar (tom 2)
Wydawnictwo: ISA
The ruby guardian
978-83-7418-166-2

Zakazany sojusz umacnia się, armia wyrusza do boju, a starożytne stowarzyszenie zaczyna się rozpadać. Vambran i Emriana wyszli cało ze skrytobójczych ataków, rodzinnych wróżb, aranżowanych małżeństw i starć z potworami strzegącymi mrocznych tajemnic. Ale teraz zaczyna się robić naprawdę niebezpiecznie. SPADKOBIERCY ARRABAR Spadkobiercy dziedzictwa krwi i stali walczą o kontrolę nad narodem...

SPADKOBIERCY ARRABAR
Spadkobiercy dziedzictwa krwi i stali walczą o kontrolę nad narodem najemników. Narodem skłóconym z sąsiadami i targanym wojną domową.

Morte | 2016-10-29
Na półkach: Fantasy, Przeczytane