Lśniące Południe

Tłumaczenie: Michał Mochocki
Seria: Forgotten Realms
Wydawnictwo: ISA
Shining South

Cudowne krainy starożytnych kultur i upadłych imperiów Podróżnicy powracający z odległych krajów leżących poza Jeziorem Pary i górami Ognistego Stopnia opowiadają niesamowite historie o ludach i miejscach, które tam oglądali lub których unikali. Szpiegowie magów z Halruaa, wemikowie z Shaar, niziołki z Luiren, Crinti z Dambrath... mieszkańcy tamtych ziem są nie mniej różnorodni jak ich...

Cudowne krainy starożytnych kultur i upadłych imperiów
Podróżnicy powracający z odległych krajów leżących poza Jeziorem Pary i górami Ognistego Stopnia opowiadają niesamowite historie o ludach i miejscach, które tam oglądali lub których unikali. Szpiegowie magów z Halruaa, wemikowie z Shaar, niziołki z Luiren, Crinti z Dambrath... mieszkańcy tamtych ziem są nie mniej różnorodni jak ich ojczyste kraje. Zobacz na własne oczy wszystkie kraje Lśniącego Południa, poznaj tamtejszą magię i potwory z dalekiego zakątka świata ZAPOMNIANYCH KRAIN.

pawbuk6 | 2014-04-06
Przeczytana: listopad 2013