Anastazja cz. 4. Stworzenie

Wydawnictwo: Wydawnictwo WiS
filozofia i etyka

Zachwycająca wiedza, sięgająca starożytności, doświadczenia wielu pokoleń, obserwacje sposobu życia rozmaitych społeczeństw na kuli ziemskiej doprowadziły do tego, że wszystkie tomy tej książki wykupiło ponad pięć milionów czytelników w Rosji. Również wielką popularność zyskała książka w dziesięciu państwach na obu półkulach, między innymi w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Francji, Izraelu...

Roman Fronczyński | 2015-02-14
Przeczytana: 14 lutego 2015

Chyba najlepsza do tej pory część Anastazji :) Opowiada głównie o stworzeniu świata i życia przez Boga, oraz o tym jak zbudować swój dom (ojczyznę) i czuć się w niej doskonale.

Tom, który chwyta za serce.
To prawda dla błądzących w świecie ezoteryki i rozwoju duchowego.

BrazyCrain | 2015-04-01
Przeczytana: 31 marca 2015

Łaaał... Jakie ten świat kryje jeszcze tajemnice... Opis stworzenia jest niesamowity. Taki... piękny w swojej prostocie i niezwykły! Kolejna część, która popycha mnie do przodu :) Świat się coraz bardziej zmienia!

Ire33 | 2016-10-19
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 18 października 2016

Kolejna cudowna część, która tym razem bierze na celownik głównie temat stworzenia, aczkolwiek nabardziej mi się podobał wątek budowania własnego domu i torzenia przestrzeni dla własnej 'ojczyzny'.

Alina Nowicka | 2015-04-15

zmiany następują same