Cuda Umysłu

Wydawnictwo: Kos
poradniki

W tej fascynującej książce dr Joseph Murphy dzieli się z czytelnikiem refleksjami na temat ukrytej w podświadomości mocy, której możemy użyć, by podnieść jakość życia. Dzięki tej niezwykłej i ogromnej siły możemy być zdrowsi i bogatsi, możemy się uwolnić od uzależnienia od alkoholu czy narkotyków, możemy także poprawić jakość małżeńskich relacji i doświad-czać radości z podejmowania mądrych decyzji.Dr Murphy uczy nas, w jaki sposób powinniśmy wykorzystywać nasz świadomy umysł, byśmy dzięki tym działaniom mogli się otworzyć na nieograniczoną moc umysłu podświadomego. Jeśli pragniesz przezwy-ciężyć jakiś zły nawyk, wznieść się na szczeblach kariery zawodowej, pogłębić harmonię w życiu rodzinnym albo osiągnąć cele, które do tej pory wydawały ci się nie do osiągnięcia, to lektura tej książki pomoże ci podjąć właściwe kroki.Dr Murphy napisał ponad trzydzieści książek. Najbardziej znana z nich, Potęga podświadomości, została wydana po raz pierwszy w 1963 roku i natychmiast stała się bestsellerem. Uznano ją za jeden z najlepszych poradników samopomocy, jakie kiedykolwiek napisano.

skarbka78 | 2015-10-28
Przeczytana: 28 października 2015

"Cuda umysłu" są jakby taką "Potęgą podświadomości" w pigułce, stanowią ekspresowy skrót na temat związków podświadomości ze świadomością, zdrowiem, bogactwem i partnerstwem. Dla tych którzy czytali "Potęgę" raczej nie wniosą już niestety żadnych nowych treści, lecz mogą stanowić szybką powtórkę, czy też przypomnienie najważniejszych kwestii. Obie książki opierają się na założeniu, że wszystko jest owocem myśli wpisanych w podświadomy umysł. Autor podpowiada jak we właściwy sposób zaprogramować umysł. Oto niektóre z recept:
- wyobrażanie sobie w stanie relaksu, czego się pragnie;
- częste powtarzanie, szczególnie przed snem: "Dniem i nocą we wszystkich sprawach dzieje mi się coraz lepiej", "Sukces - bogactwo", "Z każdym dniem odnoszę coraz większe sukcesy we wszystkich wymiarach życia".
Wierzyć, nie wierzyć - spróbować na pewno warto... :-)

zamekhamleta | 2012-04-13

Zalety- krótka i przejrzysta. Można ją mieć zawsze pod reką. Jak ktoś jest fanem "Potęgi podświadomości" to i ta pozycja mu przypadnie do gustu. Polecam.

Antagonista Esklaważu | 2016-11-25
krystoff92 | 2016-05-01