Anastazja. Energia życia

Cykl: Dzwoniące Cedry Rosji (tom 7)
Wydawnictwo: WiS
biografia,
filozofia i etyka
hunter

Kolejny, już siódmy tom serii o Anastazji "Dzwoniące Cedry" - Władimira Megre.

"Istnieje w człowieku jedna energia, dana tylko jemu. Nazywa się ona energią myśli.
I jeśli człowiek zrozumie, co posiada, nauczy się z niej w pełni korzystać - wtedy zostanie władcą Wszechświata."

źródło opisu: http://anastazja.com.pl

źródło okładki: http://anastazja.com.pl/

Magdalena | 2018-09-02
Przeczytana: 02 sierpnia 2018

Wydawałoby się, że przy każdej dajszej cześci trudniej jest wymyślić treść, która pasowałbym do poprzednich i była nowa: w tej książce się to udało. Znowu byłam zaskoczona nowymi elementami (pozycja pradziatka Anastazjii, ćwiczenia w teleportacji) jak i mogłam zobaczyć na konkretnych przykładach różne soposoby realizaji osad. Na pewno sięgnę po kolejny tom.

Roman | 2015-04-01
Przeczytana: 01 kwietnia 2015

Każda część Anastaji nie przestaje mnie zaskakiwać. Coraz więcej pięknych historii, przekazów, opisów, które dają nam szansę zrozumieć to jak nasz piękny świat został zniekształcony. Autor za pośrednictwem Anastazji i jej dziadka daje pełny obraz systemu kontroli ludzi, (to jak i przez kogo został stworzony i jak działa), ale również ukazuje piękno prawdziwego życia przed zmanipulowaniem, do którego zaczynamy wracać!!

Alcaria | 2017-09-25
Przeczytana: 20 września 2017

Ekscytująca podróż do tajników naszej potęgi - to już nawet nie opis, to jak praktyczny przewodnik ku uwolnieniu i powrocie do godności Boskich Dzieciąt. Powstań z kolan, raso ludzka! Wróć do Natury, wróć do Źródła!

Ire33 | 2016-11-13
Przeczytana: 13 listopada 2016

Niesamowicie podobają mi się opisywane idee rodowych osad i tego jak one zmieniają ludzi. Dlatego uważam że ta książka jak i inne części z tej serii są bardzo wartościowe i potrafią pozytywnie wpływać na życie ludzi tak jak wpłynęły na moje.

pf1284 | 2019-02-06
Jasia Sławianka | 2019-01-06