Szczęśliwi mimo wszystko

2011-01-01
2011-01-01
Krzysztof Stopa

Ostatnio na targach książki zachwyciło mnie stoisko @wydawnictwojednosc
Ja w swoich zbiorach miałam właśnie tę książkę. Stwierdziłam, że to dobry moment aby po nią sięgnąć.

Na samym początku wydawała mi się mocno filozoficzna. Mniej trafiająca do czytelnika, który chciałby na spokojnie znaleźć parę dobrych rad.

Z czasem albo bardziej przyswoiłam ton wypowiedzi autora albo faktycznie stała się to książka "bardziej dla ludzi".

Znajdziesz tu spostrzeżenia na temat tego, jaki powinien być człowiek pełen nadziei, akceptujący rzeczywistość i przyjmujący do swojego życia trudne chwile. Jakie cechy powinny go opisywać i kim powinien się stać.

Czy znalazłam w niej coś odkrywczego? Niekoniecznie. Niestety nie ma wielkiej więzi między nami 🙃 Tym razem nie sądzę, aby zapadła mi w pamięć i mogłabym polecić ją swojej przyjaciółce.

Ostatnio na targach książki zachwyciło mnie stoisko @wydawnictwojednosc

Z czasem albo bardziej przyswoiłam ton wypowiedzi autora...

Chwilami lepsza, chwilami słabsza. Nie zawsze przemawiał do mnie język i styl autora. Ale treści ważne i wartościowe.

• Psychologia
  • +
  • Legimi 2020
  • 2017
  • Religijne
  • Przeczytane 2019 roku
  • Sierpien' 19 -grudzien' 20

Dodaj cytat z książki Szczęśliwi mimo wszystko