Być Naprawdę Sobą

Tłumaczenie: Krystyna Kozak
Wydawnictwo: Jedność
Di fronte alla vita : tra passato e futuro
być sobą, poradniki
poradniki
Jusia

Uwolnienie się od życiowych neuroz, przezwyciężenie doświadczeń związanych z porażkami i odważne zwrócenie się ku przyszłości, miłość i sens życia "innego", tego duchowego, które daje nadzieję wykraczającą poza doczesność - to tematy poruszane w tej książce. Autor wspomina swoją pisarską drogę, by raz jeszcze towarzyszyć czytelnikom w wędrówce po ścieżkach ludzkiego życia, często najeżonych trudnościami i usianych zniechęceniem, zwątpieniem, rozpaczą. Pokazuje, że aby bez lęku i bez wahania spoglądać daleko przed siebie, trzeba najpierw wniknąć głęboko w swoje wnętrze. Trzeba stać się w pełni świadomym, wolnym i dojrzałym człowiekiem.

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com